Gider borusu ses yalıtımı

Gider borusu ses yalıtımı, yaşam alanlarında kullanılan atık su borularından geçen suyun pimaşlara çarparak çıkarttığı sesin engellenmesi için yapılan bir işlemdir. Bu işlem, rahatsız edici seslerin kesilmesini sağlamakla birlikte daha sağlıklı yaşam alanlarının oluşmasına da yardımcı olur.

Eski binalarda özellikle gider boruları açıktadır, bu da rahatsız edici seslerin çok fazlasıyla çıkmasına neden olmakta ve rahatsızlık verici bir durum haline gelmektedir, bu yüzden borulardan geçen suyun sesinin bir şekilde kesilmesi gerekmektedir. Günümüz teknolojisinin gelişmesiyle birlikte yaşam alanlarında daha rahat ortam yakalamak mümkündür. Gider borusu ses yalıtımı yaptırmak da bu çözümler arasında yer alıp, eski ve yeni binaların en büyük ihtiyaçlarından biridir.

Gider borusu ses yalıtımıDaha sakin bir hayat

Hayatın sakin ve dingin geçebilmesi, bir anlamda duysal olayların gerçekleştiği zamanlarda insanların rahatsız olmamasına bağlıdır. Sesler, hayatımızın her alanında varlığını gösterir, iletişim alanında başta olmak üzere seslere ihtiyaç duyarız fakat bazı sesler de vardır ki rahatsızlık vermekten başka bir özelliği yoktur. “Rahatsızlık verici sesler” olarak adlandırılan bu sesler, daha çok yaşam alanlarında süreklilik arz eden yerlerde daha fazla duyulur. Mesela binaların atık su giderlerinin tahliye edildiği pimaşlar, rahatsızlık verici seslerin en çok yayıldığı yerlerden biridir. Bu alanlarda uygulanacak ses yalıtımı ile bu rahatsızlıkların ortadan kaldırılması sağlanabilir.

GO TKS Serisi ile mükemmel çözümler

3 katmanlı lamine yapısı ile borudan yayılan sesi absorbe eden ve ses izolasyonunu yüzde 90 seviyelerinde sağlayan GO TKS serisi, yaşam alanlarında daha rahat ortamların yakalanmasını sağlayan özellikleri ile kendini göstermektedir. Mutlu Akustik farkıyla yaptığımız bu işlem sonrasında yaşadığınız ses sorunlarından kolaylıkla kurtulabilir, daha sakin ve dingin bir hayatın akışı ile günlerinizi geçirebilirsiniz.

Uygulamada uzman isim

Firmamız, ses yalıtımı alanında uzun zamanların deneyim ve uzmanlığı ile hizmet veren bir isim olup alanında gösterdiği başarılarıyla bilinmektedir. Pis su ses yalıtımı konusunda da destek alabileceğiniz firmamız, Türkiye’nin tamamına hizmet vermekte olup beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır. İletişim bilgilerinden Mutlu Akustik’e ulaşarak ihtiyacınız olan ses izolasyonu alanlarında destek alabilir, malzeme siparişi verebilirsiniz.

Leave A Comment