Bariyerli Labirent Sünger

Bariyerli labirent sünger, İki akustik sünger arasına ağır EPDM esaslı kauçuk bariyer eklenerek elde edilen bir üründür. Ses yalıtımı ve akustik düzenleme konusunda son derece yüksek performansa sahip olan ürün, birçok alanda kullanılabilme özelliği ile tercih edilmektedir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Şehir trafiğinin yoğun olduğu, iş alanları ile yaşam alanlarının iç içe olduğu günümüzde, ses yalıtımı yapılması zorunlu hale getirilen bir işlemdir. Ses yalıtımı ve akustik düzenleme yaparken kullanılacak malzemenin seçiminde son derece dikkatli davranmak gerekiyor. Bariyerli labirent sünger, yüksek ses emiş gücü sayesinde ortamda oluşan uğultu, çınlama ve eko gibi rahatsız edici sesleri ortadan kaldırarak daha kaliteli seslerin işitilmesine zemin hazırlar. Geniş kullanım alanlarına sahip olması sayesinde her alanda kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Uygulanışı

Bariyerli labirent sünger uygulaması, iki farklı modelden oluştuğu için farklılaşabilmektedir. Kendinden yapışkanlı olan modeller için herhangi bir yapıştırıcı malzeme kullanmaya gerek kalmadan uygulanabilirken, düz süngerlerde ise solid yapıştırıcı kullanılarak uygulama yapılmaktadır. Ses yalıtımı Go ekibimiz, alanlarda gerekli ölçümleri yaptıktan sonra kısa sürede malzemeyi uygulamaktadır.

Kullanım Alanları

Spor salonu, bale salonu, gitar odası, ses kayıt odası, hastane odası, MR odası ve ses yalıtımı gerektiren tüm alanlar için uygun şekilde üretilen bariyerli labirent sünger, sunduğu performansı sayesinde en iyi sonuçlara ulaştırmaktadır.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ürün adı: bariyerli labirent sünger

Sünger Ölçüleri: 100 cm x 100 cm.

Paket İçeriği: Bariyerli labirent süngerler 100 cm x 100 cm ebat plaka 10 adet paket satılmaktadır. )1 Paket 10 m² satılmaktadır)

Renk Çeşitleri: siyah ve koyu andezit gri (müşteri talebi üzerine renkli üretim yapılabilmektedir.)

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Alev almaz / yanmazlık Firend; yanmazlıkta BS476: class 0 ve Unı 9175: 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey