Şimdi Arayın : 03129114852

Akustik Paravan, hareketli ve sabit, düz veya katlanabilir şekilde imal edilebilmektedir. Akustik paravan sayesinde çalışma alanlarınızı istediğiniz şekilde bölümlendirme yapar aynı zamanda ses akustiğini düzenlemiş olursunuz. İşyeri, Ofis, Çağrı merkezi gibi alanlarda sıkça ihtiyaç duyulan bölümlendirme işlemlerini akustik paravanlar ile kolaca yapılabilir. Akustik paravanlar içi cam yünü ve üzeri yanmaz akustik kumaş kaplı yüksek yoğunlukta ses sönümleme yapabilmektedir. Bu sayede ortamdaki sesin yankı yapması önlemeyi akustik paravanlar yüksek akustik yalıtım sağlamaktadır.

Akustik Paravanlar

Akustik paravanlar özel ölçülerde ve mekanın rengine uygun istediğiniz yanmaz kumaş seçenekleri renk tercihi yapabileceğiniz ortamlarınız da rahatça bölümlendirme yapabileceğiniz modüler paravanlardır. Gürültü sorunu olan ve bölümlerde ihtiyacı duyulan mekanlarda dekoratif aynı zamanda ses akustiği sağlayan modüler akustik paravanlar renk seçenekleri olduğunudan ortamınızı istediğiniz gibi dekora etmenize imkan verir. Genelde Ofis ve çağrı merkezi gibi alanlarda kullanılan bu ürünlerle ortamınız daha sessiz ve çalışma aktivesi daha yüksek personeliniz olacak. Akustik masa seperatörü ürünlerimizi inceleyip ortak çalışma noktalarını bölümlendirme isteyebilirsiniz.

Akustik Kumaş Kaplı Paravan

Akustik Kumaş kaplı paravan 40mm genişliğinde aluminyum çerçevere içine yerleştirilen yüksek yoğunluk değerlerine sahip camyünü levhalardan oluşan özel ölçülerde üretebildiğimiz bir paneldir. Bu paravanların yaklaşık 10cm yükseliğindeki ayaklar ortamdaki hava sürkülasyonunu daha düzenli sağlamaktadır. Kumaş kaplı paravanlar montajı kolay modüler bir yapıdadır. Kolayca sökülüp taşınabilir özelliktedir.

Paravan Masa Bölmeleri

Paravan masa bölmeleri ofis ve işyeri içerisinde bölümleme ihtiyacı duyulan yakın çalışma alanları bulunan ortamlarda kullanmak için ideal ürünlerdir.  Yanmaz kumaş kaplı olan bu ürünlerimiz ortamınızda yangın güvenliği sağlarken aynı zamanda gürültü ve yankı problemlerini de gidermede kullanılabilir tek üründür. Alüminyum çerçeveleri istenilen renge boyanabilir olan ürünümüz aynı zamanda kumaş rengide seçilebilir olduğundan ortama olağanüstü bir dekorasyon sağlamada yardımcı olur. Ebatlar 600*1700 mm aralığında standart üretilen ürünümüzün, özel ebatlar da yapabilmek mümkündür. Akustik NRC değeri 0.80-0.85 olan ürünümüzün kalınlığı 40 mm ‘dir.

Ses sorununuzu minumum seviye indirmek ve en düşük maliyetle sorunu gidermek doğru ürün kullanımı ve uygulaması ve dolayısıyla yüksek tecrübe isteyen bir durumdur. Gürültü yalıtımı ve Akustik düzenleme ihtiyaçlarınızın için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Akustik Paravan Uygulama Görselleri