Akustik Paravan

Akustik Paravan ses geçişini engellemek, akustik düzeni ve ses sönümleme sağlayan ve ses karmaşasından kurtaran akustik ses sönümleyici bir üründür. Akustik ve ses yalıtım firması olarak Türkiye 'nin her noktasına ulaştırabildiğimiz bu ürünlerin imalatları özenle yapılır ve paketlenip kargolanır. Size özel ölçüler, renk ve modellerde paravan üretebilmekteyiz.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Akustik Paravan; gürültünün yoğun olduğu geniş mekanlarda alanları istediğiniz şekilde bölmeye yardımcı olan, dekoratif ve akustiği sağlayan modüler bir paravandır. İstenilen renk kumaşlarla kaplanabilen bu Akustik paravanlar istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır.
Aluminyum çerçeveli Akustik Paravanlar içerisine oturtulan 40 mm kalınlığında yüksek yoğunlukta camyünü levhadan oluşmaktadır. 100 mm yüksekliğindeki ayaklar sayesinde odalarda iyi bir hava sirkülasyonu sağlanır.

  • Modüller, alet kullanmadan hızlı bir şekilde monte edilebilir ve tekrar sökülebilir.
  • İsteğe göre birbirlerine bağlanır ve belli ölçülerde döndürülebilir.

Alüminyum profiller içerisine oturtulan yüksek yoğunluklu camyünü levhalar veya yoğun akustik süngerler ile farklı renk seçenekleri mevcut akustik kumaş ile kaplanmaktadır. Kullanılacak alanın ebatlarına göre istenilen adetteki paneller birbirine monte edilebileceği gibi ayrı ayrı da kullanılabiir. Aluminyum çerçeveler istenilen renge göre ayarlanabilmektedir.

Uygulanışı

Açık alan ofislerde ve büyük çalışma alanlarında ses geçişi ve özel olarak ayrılmak istenen bölümlere kolaylıkla uygulanabilen akustik paravanlar, ekibimizin uzmanlık alanında olması sayesinde kısa sürede kurulmaktadır.

Kullanım Alanları

ofis, işyeri, toplantı salonları, kütüphane, çağrı merkezi

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Akustik paravanlar, yükseklik ve genişlik isteğe özel renklerde ve tasarımlarla üretilmektedir.
Ebatlar tercihe göre ayarlanabilmektedir.
Tüm masa alanlarında kullanıma uygundur.
Ebatlar
600*1700 mm, özel ebatlar da yapabilmektedir.
Kalınlık
20-40 mm veya isteğe özel kalınlıklarda üretmekteyiz.
Akustik Değeri
NRC değeri 0.80-0.85 aralığındadır.

Ölçüler isteğe göre değişiklik gösterebilir.

Her alan için farklı ölçülerde paravanlar üretebilmekteyiz.

Evet. ürünlerimiz BS476: class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey