Yanmaz Bariyerli Yumurta Sünger

Yanmaz Bariyerli yumurta sünger, özel yapısı sayesinde ses yalıtımı yapılması gereken tüm alanlarda kullanılabilen bir üründür. Darbeye karşı dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen ürün, uzun süre kullanıma açık olması sebebi ile güven içinde kullanılabilmektedir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Geniş kullanım alanlarına sahip olan yanmaz bariyerli yumurta süngerler, daha çok yanma tehlikesi bulunan ve elektrik, elektronik sistemlerin bulunduğu mekanlar için ideal bir üründür. Stüdyo, elektronikli çalgı odaları, server odası, MR odası, klima odası ve jeneratör kabini gibi yerlerde kullanıma elverişli olan yanmaz bariyerli yumurta sünger, sahip olduğu ses emilim gücü ile kullanıldığı alanlarda ses yalıtımını son derece başarılı bir şekilde sağlamaktadır. Arasına ağır EPDM bariyer konulan akustik sünger, poliüretan ve melamin köpük kullanılarak üretilmiştir. Ses izolasyonu ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilen özelliği ile tüm alanlarda beklentilerden çok daha fazlasını sağlamaktadır.

Uygulanışı

Duvar ve tavan ses yalıtımı için ideal yapıya sahip olan yanmaz bariyerli yumurta sünger, özel solid yapıştırıcı yardımı ile kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Kullanım Alanları

Yaşam alanlarının dar bir alana hapsedilmesinden dolayı meydana gelen rahatsız edici seslerin engellenmesi ve çevrenin rahatsızlık duymaması için ses yalıtımı, yasal olarak zorunlu hale getirilmiştir. Bu anlamda kullanılabilen bariyerli yumurta sünger, evlerde, ofislerde, stüdyolarda, hastanelerde, hasta odalarında, MR odalarında ve ses yalıtım ihtiyacı duyulan tüm alanlarda kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Sünger Ölçüleri: 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm ve 50 mm ile 60 mm kalınlıkta perakende olarak satışa sunulmaktadır.
Paket İçeriği: Bariyerli Yumurta Süngerler 100 cm x 100 Cm ebat plaka 10 adet paket satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.
Renk çeşitleri: Siyah ( koyu andezit gri ) standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.
Üretim: Özel kalınlık 60 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebatlar özel kesim mümkündür. Renkler RAL Kartelası
Yanmazlık : Alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.
Yoğunluk : 50 ile 60 Kg / M³ İstenilen yoğunlukta ve kalınlıkta özel üretim mümkündür.

Sünger Ölçüleri: 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm ve 50 mm ile 60 mm kalınlıkta perakende olarak satışa sunulmaktadır.

Sünger Ölçüleri: 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, müşteri talebine göre özel ebatlarda üretilebilmektedir.

Alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey