Kumaş Kaplı akustik paneller, farklı kalınlık ve ölçülerde üretilen, simetrik ve 3 boyutlu olarak üretilebilen, ofis, ev, çağrı merkezi, kütüphane, fabrika ve benzeri yerlerde duvar kaplaması ve tavan kaplaması olarak kullanılabilen yapıştırma veya veya gizli sistemlerle takılıp sökülebilen tavanlarda yapıştırma ve tij sarkıtma yöntemi ile uygulanabilen ses yutum değeri yüksek 95kg camyünü dolgulu, cam tülü ve akustik kumaş ile kaplı farklı renk seçenekleri bulunan estetik ve akustik değeri yüksek ürünlerdir.

95Kg
Yoğunluk
Özel Ölçü
Üretimi
Yangın
Yürütmez
Ses Yalıtım
Akustik
null

Kumaş Kaplı 3D Duvar Panelleri

mekanlar neşelensin
Kumaş Kaplı 3D Duvar Paneli
null

Akustik Kumaş Duvar Panelleri

duvarlarınız daha canlı
Akustik Duvar Panelleri
null

Akustik Kumaş Tavan Panelleri

tavan akustiği için doğru seçim
Akustik Tavan Panelleri

Kumaş Kaplı Akustik Duvar Paneli

Akustik kumaş kaplı ürünler içeriği 95kg camyünü kenarları sertleştirilmiş hafif yapı elemanlarıdır. Ürün son katmanda ortam dekorasyonu sağlayan yüksek akustik değerlere sahip NRC 1 ve b2 yanmazlık sınıfında yüksek kalitede üründür.

Kumaş kaplı akustik paneller, duvar panelleri arasında en yaygın kullanılan ve tercih edilen ürünlerdir. Düz ve güçlendirilmiş kenar detayı, 0.95-1.00 aralığında NRC akustik değeri bulunan paneller, UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı yangın dayanımı sınıfı ile en iyi şekilde beklentileri karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Dekoratif şıklık kazanmak ve en iyi şekilde ses yalıtımı ile akustik düzenleme yapmaya yardımcı olan ses izolasyon malzemeleri, darbelere karşı dayanıklı şekilde tasarlanmıştır.

Akustik panel kullanım alanları

Kumaş kaplı akustik paneller, sinema salonu, çağrı merkezi, kütüphane gibi sessizliğin olması gereken yerlerde en iyi şekilde ses yalıtımı sağlayan ve akustik düzenleme yapan malzemelerden biridir. Birçok alanda kullanılabilmesi özelliği sayesinde, her mekâna uygun tasarım seçenekleri bulunmaktadır.

Ses emilim gücü yüksek olan ve ses yutum değeri 95kg camyünü, dolgulu, cam tülü ve akustik kumaş ile müşteri talebine göre farklı renk seçenekleri ile üretilebilen kumaş kaplı akustik panel ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Kumaş Kaplı Akustik Panel Özellikleri

Akustik ses düzenleme alanında son derece önemli bir yere sahip olan kumaş kaplı akustik paneller, farklı malzemeler kullanılarak da üretilebilmektedir. Özel yerlerde daha çok tercih edilen modelleri kumaş kaplılardır ve bunlar hem dekoratif görünüm açısından hem de akustik düzenleme açısından diğer modellere göre daha iyi sonuç vermektedir. 20mm – 40mm kalınlıkta 95 kg/m3 yoğunluğuna sahip olan kumaş kaplı akustik paneller, uzun süre kullanıma dayanıklı olarak tasarlanan ürünlerdir.

Akustik Panel Uygulama

Akustik paneller ve diğer akustik düzenleyici malzemelerin tamamı ustalık gerektiren malzemelerdir. Yapıştırma yöntemi ile uygulanan kumaş kaplı akustik paneller konusunda beklentileri en iyi şekilde karşılayan firmamız, uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile müşterilerine hitap etmektedir. Dilediğiniz zaman iletişim numaramızdan firmamızı arayarak akustik paneller hakkında detaylı bilgi alabilir, piyasanın en uygun fiyatlarıyla işlerinizin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Yılların birikim ve tecrübesine sahip SesyalıtımıGO ekibimiz, gerekli ölçümleri yaptıktan sonra uygulamada başarılı sonuçları vermek adına çalışmalarını başlatacaktır. Akustik kumaş kaplı panel ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaksınız.