Rebonded Bondex Sünger

Rebonded Bondex Sünger hemen hemen her uygulamada kullanılabilen oldukça geniş bir uygulama yelpazesi bulunan bir üründür. Tavan ses yalıtımı, Duvar Ses yalıtımı, Zemin Ses yalıtımı, Spor salonlarında çarpma duvarı ve çocuk oyun alanlarında da kullanılan bu ürün uygun maliyetli yüksek ses yalıtım değerlerine sahip bir üründür.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Rebonded Bondex Sünger hemen hemen her uygulamada kullanılabilen oldukça geniş bir uygulama yelpazesi bulunan bir üründür. Tavan ses yalıtımı, Duvar Ses yalıtımı, Zemin Ses yalıtımı, Spor salonlarında çarpma duvarı ve çocuk oyun alanlarında da kullanılan bu ürün uygun maliyetli yüksek ses yalıtım değerlerine sahip bir üründür. Ürün yalıtım yapılmak istenen alanda üzerine alçıpan kaplanır veya akustik piramit sünger, akustik yumurta sünger gibi uygulamalar yapılarak son kat uygulaması tamamlanır. Bu uygulama ile ortamın ses yalıtımı ve akustik süngerlerle de akustik düzenlemesi tamamlanmış olur.

Uygulanışı

Solid bazlı özel yapıştırıcı yardımı ile uygulanan bondex süngerler, uygulamadan sonra son derece dayanıklılık performansı ile kullanım alanlarında uzun süre kullanılabilmektedir. Duvar ve tavanlara uygulanabilen Rebonded bondex sünger, yapıştırıcı uygulandıktan sonra uygulanmaktadır.

Kullanım Alanları

Bondex ses kesici süngerler Rebonded ve Echobone olarakta bilinirler. Yüksek yoğunlukta olmaları üstün ses yalıtım performansı sağlamaktadır. Bir çok ses yalıtımı uygulamasında kullandığımız asıl malzemelerden birisidir. Evlerde, iş yerlerinde, ofis, toplantı odaları, jeneratör ve makine dairelerinde, parke altlarında, şap altında, stüdyolarda, müzik odalarında, istenmeyen sesleri izole etmek adına sıklıkla kullanılır. Uygulama sonrası üzeri alçı plakalar veya akustik süngerlerle kaplanan bu ürün ses yalıtım değeri yüksek bir üründür.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Yoğunluk 100 - 150 dansite kg/m3
Plaka boyutu 100 cm x 100 cm
Minimum sipariş adeti 1 paket = 10 m2
Kalınlık 10 mm - 20 mm - 30 mm - 50 mm
Kendinden yapışkanlı üretilebilir

Plaka boyutu 100 cm x 100 cm

Müşteri talebine göre özel ölçülerde üretilebilmektedir.

Yanmazlık özelliği bulunmaktadır.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey