Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses yalıtım Malzemeleri ses yalıtım değeri yüksek ürünlerdir. Bilinenin aksine yoğunluk artıkça her üründe ses yalıtım değeri artmamaktadır. 3 katmanlı lamine süngerlerin sünger yüzeyleri sesi absorbe ederken orta katmanda bulunan bariyer yüksek frekanslı sesleri ve titreşimi engelleyen ürünlerdir. Özellikle rebounded bondex süngerpan gibi farklı isimlerle bilinen bu süngerlerin yanında pek bilinmeyen bariyerli fire süngerler ses yalıtım değeri daha yüksek ürünlerdir. Aynı şekilde EPDM bariyer veya PVC kullanılarak oluşturulan yanmaz bir üründür. Zemin için SBR Kauçuk, Polietilen Malzemeler ve Kauçuk Mantar ürünleri bulunmaktadır.

Yüksek
Yoğunluklu
Özel Ölçü
Üretimi
Yangın
Yürütmez
Ses Yalıtım
Akustik

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtım Malzemeleri kullanılacağı alana göre farklı türde ve farklı yapılarda ürünlerdir. Bazı ses yalıtım ürünleri Tavan ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı, ve ortak duvar ses yalıtımı sağlarken bazı ürünler yalnızca duvar yalnızca zemin veya yalnızca tavan ses yalıtımı sağlamaktadır. Ses Yalıtım Malzemeleri doğru alan için doğru ürün kullanılarak ve mutlaka doğru uygulama yapılarak ses yalıtımı çözümleri sunmaktadır. Ses yalıtımı su yalıtımından daha zor bir işlemdir. Dolayısıyla kulaktan dolma bilgilerle uygulama yapmayınız ve paranızı çöpe atmayınız. Bunun yerine profesyonel bir yardım almanızı tavsiye ederiz.

null

Bariyerli Fire Sünger

ses yalıtım değeri yüksek yanmaz
Bariyerli Fire Sünger
null

Şap ve Parke Şilte

şap altı ve parke altı şilte 38db yanmaz
Şap ve Parke Şiltesi
null

EPDM Bariyer

titreşim ve ses yalıtımı
EPDM Ağır Bariyer
null

Heraklit Ahşap Yünü

her alanda yüksek ses yalıtımı
Heraklit Ahşap Yünü
null

Bariyerli Bondex Sünger

ekonomik çözümler sunar
Bariyerli Bondex
null

SBR Kauçuk

Zemin ve Parke - Şap Altı Kauçuk Halı
SBR Kauçuk
null

Akustik Karo Halı

çok desenli yanmaz sertifikalı ürünler
Ses Yalıtımlı Akustik Karo Halı
null

Akustik Yapıştırıcı

GOPlus 15LT kolay uygulama imkanı
Akustik Yapıştırıcı
null

Bondex Echobon

Çok daha ekonomik ses yalıtımı
Bondex Echobon
null

Mantar Şilte

parke altı şap altı ağaç kabuğundan
Mantar Şilte
null

Kauçuk Tabanlı Halı

Kauçuk tabanlı duvardan duvara halı
Kauçuk Tabanlı Halı

Ses yalıtım malzemeleri fiyatları

Kullanılacak alana göre farklı türevlerde üretilen ve uygulanan ses yalıtım malzemeleri, en uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz.. Tavan ses yalıtımı yapmak için kullanılan izolasyon malzemeleri, zemin ses yalıtımı için kullanılan; akustik karo halıakustik şiltekauçuk mantar şilteortak duvar ses yalıtımı için kullanılan malzemeler gibi birçok türden ses yalıtım malzemesi bulunmaktadır. Ses yalıtım malzemeleri fiyatları da bu değişen ürünlere ve alanın büyüklüğüne göre belirlenmektedir.

Ses yalıtımı yapmam zorunlu mu?

Şehir merkezinde yaşayanların en büyük sorunlarından biri de rahatsız edici seslerle sürekli olarak iç içe olmalarıdır. Bu sorun, zaman içerisinde sosyal hayatı önemli oranda olumsuz etkilemektedir. Yapılan düzenlemeler ve getirilen yasalarla birlikte konutlarda, apartmanlar ve binalarda ses yalıtımı yaptırmak zorunlu hale getirilmiştir. Sağlıklı bir yaşam için de olması gereken ses yalıtımı, bazı malzemelerin kullanılması ile elde edilmektedir. Bu konuda uzman olan ve uzun zamanların deneyimine sahip olan firmamız, ses yalıtım malzemeleri konusunda zengin ürün yelpazesi ile tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktadır.

Mutlu Akustik ile en iyi sonuçlara ulaşın

Deneyim ve uzmanlık yönleriyle uzun zamandır ses yalıtımı alanında hizmet veren firmamız, beklentileri karşılamak ve talep edilen malzemeleri temin etme noktasında son derece başarılı bir isimdir. Sinema salonu, konutlar, alışveriş merkezleri, binalar ve ses yalıtımının yapılması gereken tüm alanlarda aktif olarak hizmet veren kurumumuz, Ankara, İstanbul, Konya, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktadır. İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ses yalıtım malzemesi siparişi verebilir, uygulama desteği talebinde bulunabilirsiniz.