Akustik Ahşap Paneller

Akustik ahşap panel, ses yalıtımı ve akustik düzenleme konusunda kullanılabilen malzemelerden biridir. Yankı, eko, çınlama ve rahatsız edici diğer gürültülerin yok edilmesinde son derece etkili olan ürün, geniş kullanım alanlarına sahip olup beklentilerin ötesinde sonuç vermektedir.
Akustik ahşap panel, özellikle düğün salonu, konferans salonu, sinema salonu gibi şıklığın önde olması gereken alanlarda başta olmak üzere birçok alanda kullanılabilir yapıya sahiptir. Hafif olması ve tasarım açısından zengin seçeneklere sahip olması, akustik ahşap panel ürünlerinin tercih edilmesinde büyük bir etkiye sahiptir. Uygulamada başarılı bir isimle çalışıldığında, kesinlikle sonuçlar çok daha iyi olacaktır.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Derzli ve delikli olmak üzere iki farklı modele sahip olan akustik ahşap paneller, gürültü yansıtan ve soğuran akustik panellerdir. Ortamlardaki gürültünün yok edilmesinde son derece etkili olan ürünler, ses emilim gücü ile beklentilerden çok daha fazlasını sunmaktadır. Gürültüyü emerek yansıtan ve ses kalitesinin daha yüksek hale gelmesini sağlayan akustik ahşap paneller, tavan ve duvarlara uygulanabilmektedir.

Akustik Ahşap Panel Fiyatları

Bir yerin tasarımını yaparken veya ihtiyacını görürken göz önünde bulundurulması gereken önemli bir başka detay ise fiyatlardır. Akustik panel fiyatları, piyasanın değişken hareket etmesi ve ürünlerin ithal olması nedeni ile etkilenen bir sektördür. Ancak SesyalıtımıGo olarak müşterilerimize hizmet verirken daha kaliteli sonuçların meydana gelebilmesini sağlamayı temel hedef olarak gözetmenin yanında, ekonomik fiyatların sunulması açısından da gerekli çalışmaları yapmaktayız. Akustik ahşap panel fiyatları konusunda en uygun fiyatları sunan firmamız ile çalışarak kaliteli iş sonuçlarını elde edebilir, en uygun fiyatlarla mekanlarınızın daha şık hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Uygulanışı

Özel yapıştırıcı ve aparat kullanılarak uygulanan akustik ahşap paneller, ortamların inşaat olması durumunda daha kolay uygulama imkanı sunmaktadır. Ses yalıtımı GO ekibimiz, gerekli ölçümleri yaptıktan sonra uygulama aşamasına geçerek en mükemmel sonuçları sunmaktadır.

Kullanım Alanları

Düğün salonu, ofis, konferans salonu, tiyatro salonu, kültür merkezi ve yaşam alanlarının tamamına uygulanabilen ahşap akustik panel, mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Müşteri talebine göre özel ölçülerde üretilmektedir.

Evet. alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey