Bariyerli Fire Sünger

Bariyerli fire sünger, diğer akustik süngerlerin sesleri yeteri derecede kesemediği alanlarda kullanılan akustik süngerdir. Akustik süngerler ile birlikte kullanılan EPDM bariyerli süngerler, sesleri daha net şekilde keserek ortamdaki seslerin net şekilde işitilmesine yardımcı olur. İSO9001 kalite standartlarına göre üretilen ürünler sayesinde beklentilerin ötesinde sonuç elde edilmektedir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Bariyerli fire sünger, uygulaması son derece kolay olan ürünlerden biri olup inşaat, oto sanayi ve havalandırma alanları başta olmak üzere birçok alanda kullanılabilmektedir. Doğal kauçuk reçinesinden üretilen ürün, titreşim, gürültü, eko gibi rahatsız edici sesleri kesmede üstün performans sağlayan akustik düzenleme ürünüdür.

Uygulanışı

Ses yalıtımı GO ekibimiz, alanda gerekli incelemeleri yaparak uygun şekilde bariyerli fire sünger uygulaması gerçekleştirmektedir. Daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım Alanları

Havalandırma, sanayi alanları, fabrikalar, hastaneler, mağazalar ve ses akustiği gerektiren tüm alanlar için uygun kullanıma sahiptir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri:

Ürün Ebatları: 10mm / 13mm / 19mm / 25mm / 50mm

Isı İletkenlik Katsayısı: λ (W/m.K )0.032(O°C)

Yoğunluk: kg/mᶟ45-60 kg/mᶟ

Kullanım Sıcaklığı: -70°C ile +100 °C

Su Buharı Difüzyon Direnci Katsayısı: µ≥7000

Yangın Sınıfı Euro Classe EN 13501-1: B s3 d0

10mm / 13mm / 19mm / 25mm / 50mm

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Evet. alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey