Heraklit Ahşap Yünü

Heraklite ahşap yünü ahşap rende talaşı (yünü) ile çimentonun bir araya getirilerek oluşturulan ses yalıtım ve akustik düzenleme ürünüdür. Çimento ve ağaç liflerinin tabii elastikiyet özelliğini muhafaza eden ve levhalara süresiz dayanıklılık sağlayan ürün, birçok kullanım alanı için son derece mükemmel sonuçlar sunabilen bir üründür. Ses karşı yüksek mukavemet gösteren heraklite ahşap yünü ile rahatsız edici gürültülerin yok edilmesi başarılı bir şekilde sağlanmaktadır.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Yaşam alanlarının birçoğuna hitap eden özelliği ile kullanım alanlarında beklentilerden çok daha fazlasını sağlayan heraklite ahşap yünü, soğuk hava depolarının inşaatları başta olmak üzere birçok alanda uygulanmaktadır. Ses ve ısı izolasyonu alanında kullanılabilen ürün, ses, yankı, titreşim gibi rahatsız edici sesleri mükemmel şekilde engellemektedir.

Uygulanışı

Kullanım alanlarına göre farklı ebatlarda ve renklerde üretilebilen heraklite ahşap yünü, kolaylıkla uygulanabilen bir ses yalıtım ve akustik düzenleme ürünüdür.

Kullanım Alanları

Soğuk hava depoları, okul, hastane, sinema, alışveriş merkezi, büyük ofis alanları ve daha birçok yerde kullanıma uygun olan heraklite ahşap yünü ile beklentilerinizden daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ağırlık – kg/m2: 11,5

Isı İletkenliği – W/mK: 0,09

Isı Geçirkenlik Mukavemeti – m2K/W: 0,28

Su Buharı Difüzyon Direnci: 6

Kalınlık: 20 mm

Yanmazlık: DIN B1

Alanların büyüklüğüne göre özel ebatlarda üretilmektedir.

UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey