Mantar Şilte

Mantar şilte veya kauçuk mantar şilte olarak da adlandırılan ses yalıtım bariyeri, zemin ses yalıtımı alanında kullanılan ses izolasyon malzemesidir. Şap altı, parke altı zemin ses yalıtımı izolasyonu şiltesi levhası topuk sesi titreşim vibrasyonu engelleyici emici ürünleri, ses yalıtımı ve akustik düzenleme gerektiren tüm alanlarda kullanılabilen, son derece dayanıklı ve antibakteriyel özelliklere sahip bir üründür. Yaşam alanları, iş alanları, spor alanları ve diğer birçok yerde kullanımı ile mükemmel sonuçlar üreten mantar kauçuk şilte ile en iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Dernek binaları, parti binaları ve apartman içerisinde yoğun insanların olduğu tüm alanlarda kullanılabilen ve kullanılması gereken mantar şilte, ses yalıtımı alanının en önemli araçlarından biridir. Uygulamada uzman bir firmanın uygulama işlemini yapması, daha sağlıklı sonuçların elde edilmesini sağlayacaktır. Mantar şilte fiyatları ve uygulama desteği talebinde bulunmak için iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Mantar şilte, yaşanan kalabalık ortamlarda oluşan gürültüleri yok etmek için kullanılan ses yalıtım ürünüdür. Şehir yaşamı, beraberinde gürültü, titreşim ve rahatsız edici diğer sesleri de beraberinde getirdi. Özellikle trafiğin yoğun olduğu, insan gruplarının fazla olduğu mekanlarda, alt kata giren sesler, rahatsız edici sonuçlar doğurmaktadır. Bunun için kullanılan mantar şilte, mükemmel ses yalıtımı sağlayarak mekanlardaki titreşim, vibrasyon, topuk sesi gibi rahatsız edici sesleri engelleyerek daha sağlıklı bir yaşam sunmaktadır.

Mantar Şilte Fiyatları

Mantar şilte veya kauçuk mantar şilte, alanın büyüklüğüne göre değişen ölçülerle satılmaktadır. Tabaka halinde satışı yapılan ses yalıtım malzemesi, beklentileri en iyi şekilde karşılayabilmekte ve kullanımı ile son derece olumlu sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Mantar şilte fiyatları konusunda piyasanın en uygun fiyatlarını ve kolay ödeme seçeneklerini sunan firmamız ile iletişime geçerek ihtiyacınızı doğrudan karşılamanın keyfine varabilirsiniz.

mantar şilteMantar şilte nerelerde kullanılır?

Kalabalık şehir hayatı, inşaatların artmasıyla birlikte iyiden iyiye çekilmez bir hal almaya başladı. Apartman içerisine kurulan parti binaları, dernekler, spor salonları, bale salonları, dans salonları gibi yerler, yüksek seslerin çıkmasına neden olmaktadır. Alt katta yaşayan kişilerin yaşanan bu kalabalık ortamdan rahatsızlık duymaması mümkün değil. İnşaat halinde iken yapılacak birkaç işlem sayesinde bu tip problemlerin yaşanmasının önüne geçilebilir. Mantar şilte, şap altı, parke altı yerlerde kullanıldığında kesinlikle seslerin yayılması ve alt komşuların rahatsızlık duyması gibi problemler ortadan kalkacaktır.

mantar şilteMantar şilte nasıl uygulanır?

İnşaat halinde olan binalarda daha kolay şekilde uygulanabilen kauçuk mantar şilte, döşeme altına veya parke altına konularak yapılmaktadır. İşlemlerinin basit olması ve kısa sürede tamamlanabilir özelliklere sahip olması tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biridir. Mantar şilte uygulaması, uzmanlar tarafından yapılması gereken bir uygulama olup ince işçilik gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle bilinen ve referansları güçlü olan bir uygulamacı firma ile çalışmanız daha sağlıklı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

mantar şilteMantar şilte satış

Satış ve uygulama hizmetleriyle müşterilerimizin ihtiyacını sesyalıtımıGO farkıyla sunmaya devam ediyoruz. Ankara, İstanbul, İzmir, Konya başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine mantar şilte satış hizmeti sunmaktayız. İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilir, siparişlerinizi verebilirsiniz.

Uygulanışı

İnşaat alanlarında uygulanabildiği gibi halı altı ve döşeme altı alanlarında da kullanılabilen mantar şilte, ses yalıtımı GO firmamızın uzman ekibi tarafından en iyi şekilde uygulanmaktadır.

Kullanım Alanları

Spor salonu, fitness salonu, karate salonu, basketbol salonu, bowling salonu gibi alanlarda kullanılabilen mantar kauçuk şilte ile en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri:

Özellikleri:   Darbe Ve Titreşim Sesi ve Isı Yalıtımı

Kalınlıkları:   2mm – 12mm arası

Ebatlar:  540 x 540 mm veya 1000 x 1000 mm + rulo

Yüzey:  Düzgün ve granül doku

Isı İletkenliği: 0,072 W/Mk

Çekme Mukavemeti: 5,2 kg / cm2

Yoğunluk: 100 – 110  gr / cm3

Sertlik: 75 Shore A

Görünüm: Mantarlı

En 120 cm. boy serbest olarak üretilmektedir.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey