Mantar Şilte

Mantar şilte veya kauçuk mantar şilte olarak da adlandırılan ses yalıtım bariyeri, zemin ses yalıtımı alanında kullanılan ses izolasyon malzemesidir. Şap altı, parke altı zemin ses yalıtımı izolasyonu şiltesi levhası topuk sesi titreşim vibrasyonu engelleyici emici ürünleri, ses yalıtımı ve akustik düzenleme gerektiren tüm alanlarda kullanılabilen, son derece dayanıklı ve antibakteriyel özelliklere sahip bir üründür. Yaşam alanları, iş alanları, spor alanları ve diğer birçok yerde kullanımı ile mükemmel sonuçlar üreten mantar kauçuk şilte ile en iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
yangin-yurutmez
yerinde-hizmet
made-in-turkey

Ürün Tanımı

Şehir yaşamı, beraberinde gürültü, titreşim ve rahatsız edici diğer sesleri de beraberinde getirdi. Özellikle trafiğin yoğun olduğu, insan gruplarının fazla olduğu mekanlarda, alt kata giren sesler, rahatsız edici sonuçlar doğurmaktadır. Bunun için kullanılan mantar şilte, mükemmel ses yalıtımı sağlayarak mekanlardaki titreşim, vibrasyon, topuk sesi gibi rahatsız edici sesleri engelleyerek daha sağlıklı bir yaşam sunmaktadır.

Uygulanışı

İnşaat alanlarında uygulanabildiği gibi halı altı ve döşeme altı alanlarında da kullanılabilen mantar şilte, ses yalıtımı GO firmamızın uzman ekibi tarafından en iyi şekilde uygulanmaktadır.

Kullanım Alanları

Spor salonu, fitness salonu, karate salonu, basketbol salonu, bowling salonu gibi alanlarda kullanılabilen mantar kauçuk şilte ile en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri:

Özellikleri:   Darbe Ve Titreşim Sesi ve Isı Yalıtımı

Kalınlıkları:   2mm – 12mm arası

Ebatlar:  540 x 540 mm veya 1000 x 1000 mm + rulo

Yüzey:  Düzgün ve granül doku

Isı İletkenliği: 0,072 W/Mk

Çekme Mukavemeti: 5,2 kg / cm2

Yoğunluk: 100 – 110  gr / cm3

Sertlik: 75 Shore A

Görünüm: Mantarlı

En 120 cm. boy serbest olarak üretilmektedir.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
yangin-yurutmez
yerinde-hizmet
made-in-turkey