Yanmaz Piramit Sünger

Yanmaz piramit sünger, aleve dayanıklı özelliği sayesinde elektrik ve elektronik cihazların bulunduğu ortamlar için son derece kullanışlı ve dayanıklı bir malzemedir. Ses yalıtımı ve akustik düzenleme konusunda gösterdiği performansı sayesinde beklentilerin ötesinde sonuç vermektedir. Ekonomik olan akustik piramit sünger dekoratif değildir. Yanyana koyulan akustik sünger ürünleri renkleri veya desenleri birbirine denk gelmez bu nedenle dekoratif ürün arayanlar için tercih edilmez. Ancak dekoratiflik özelliği aramayan müşterilerimiz için hem ekonomik olması hem akustik özelliği bulunması hemde yanmaz ürün yapısına sahip olması nedeniyle çokca tercih edilmektedir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Akustik Piramit Sünger hem ekonomik hem yüksek performans sunan yumuşak yapıda akustik süngerlerdendir. Hafif bir yapıya sahip ürün farklı DNS yoğunluklarında üretilmektedir. Günümüz yaşam alanlarının şehir merkezlerine yakın olması ve bu yakınlıktan dolayı trafik gürültüsü, insan kalabalığı ve iş esnasında çıkan gürültüler insanların rahatsızlık duymasına neden olmaktadır. Bu yüzden ses yalıtımı, zorunlu olarak yapılması gereken bir işlem haline getirilmiştir. Yanmaz piramit sünger, aleve dayanıklı olması sayesinde tüm alanlarda kullanılabilen, alçak frekanslı seslerde tamamen engelleme mukavemetine sahip, yüksek frekanslı seslerde ise %80 oranında sesleri düşüren yapısı ilen en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Uygulanışı

Duvar ve tavan ses yalıtımı için ideal yapıya sahip olan yanmaz piramit sünger, özel solid yapıştırıcı yardımı ile kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Kullanım Alanları

Tüm yaşam alanlarına uygun şekilde tasarlanarak hazırlanan yanmaz piramit sünger; stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, TV yayın odası, sinema salonu, tiyatro salonu gibi alanlar başta olmak üzere elektrikli ve elektronik sistemlerin olduğu her yerde kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

EBAT : 100 CM X 100 CM
Ürün Kalınlık : 4 CM
Renk: Antrasit Gri

Sünger Ölçüleri: 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm ve 50 mm ile 60 mm kalınlıkta perakende olarak satışa sunulmaktadır.

Sünger Ölçüleri: 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, müşteri talebine göre özel ebatlarda üretilebilmektedir.

BS476: class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey