Parke Şap Altı Ses Yalıtım Şiltesi

Akustik Şilte, inşaat alanlarında kullanılan, Zemin yalıtımı yanında duvar ve tavanlara da uygulanabilen özel yapımlı bir ses yalıtım malzemesidir. Mekanlarda oluşan gürültü ve rahatsız edici sesleri yüksek emilim gücü ile hapsederek ses yalıtımı sağlayan ürün, alanında en çok tercih edilen malzemelerden biridir. Ayrıca ısı yalıtımı yaparak antibakteriyel bir üründür. Küf nem ve koku üretmez.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
yangin-yurutmez
yerinde-hizmet
made-in-turkey

Şap Altı Parke Altı Ses Yalıtım Şiltesi

Yeni nesil inşaat alanlarında yapılması zorunlu hale gelen ses yalıtımı, kullanılan bazı malzemeler yardımı ile yüksek ses yalıtımı sağlanmaktadır. Akustik şilte çapraz bağlı polietilen ses yalıtım malzemesi, henüz inşaat aşamasında iken kullanılan ve kullanım neticesinde ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlayan özel bir üründür. Zeminde şap altı, parke altı kullanılabilen ürünümüz duvarda alçıpan arası uygulaması, içten yalıtım, çatı uygulamaları, halı altı, parke altı, döşeme altı gibi pek çok alanda kullanılabilir ve beklentilerin ötesinde sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bağımsız labaratuar ortamlarında yapılan test sonuçlarında 2mm 18 dB, 5mm 31 dB hava doşumlu ses azaltım sevilerine sahip ekonomik ve uygulaması kolay eşssiz bir ürünüdür.

Uygulanışı

İnşaat halinde olan mekanlarda daha kolay uygulanabilen soundbar, daha sonra da uygulanabilen bir üründür. Ses yalıtımı GO firmamızın uzman ekibinden destek alarak hızlı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Stüdyo, mağaza, dernek, parti binaları, alışveriş mağazaları, konutlar, Cami Zemini, Yerden ısıtmalı sistemlerde ses yalıtımı ve daha birçok yerde kullanıma elverişli olan soundbar, ses kalitesini en iyi seviyeye çıkartan ve ses yalıtımı sağlayan özel yapımlı malzemedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri:

Ürün Ebatları: 2mm / 4,5mm / 5mm / 8mm / 10mm / özel ölçü

Isı İletkenlik Katsayısı: λ (W/m.K )0.032(O°C)

Yoğunluk: kg/mᶟ45-60 kg/mᶟ

Kullanım Sıcaklığı: -70°C ile +100 °C

Su Buharı Difüzyon Direnci Katsayısı: µ≥7000

Yangın Sınıfı Euro Classe EN 13501-1: B s3 d0

2mm / 5mm / 8mm / 10mm standart ve özel kalınlıklarda üretim

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Evet opsiyonel olarak alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Temizlik gerektirmez

whatsapp
telefon-siparis
kargo
yangin-yurutmez
yerinde-hizmet
made-in-turkey