Parke Altı Şilte - Şap Altı Şilte - Ses Yalıtım Şiltesi

Akustik Şilte, inşaat alanlarında kullanılan, Zemin yalıtımı yanında duvar ve tavanlara da uygulanabilen özel yapımlı bir ses yalıtım malzemesidir. Mekanlarda oluşan gürültü ve rahatsız edici sesleri yüksek emilim gücü ile hapsederek ses yalıtımı sağlayan ürün, alanında en çok tercih edilen malzemelerden biridir. Ayrıca ısı yalıtımı yaparak antibakteriyel bir üründür. Küf nem ve koku üretmez.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Yeni nesil inşaat alanlarında yapılması zorunlu hale gelen ses yalıtımı, kullanılan bazı malzemeler yardımı ile yüksek ses yalıtımı sağlanmaktadır. Akustik şilte çapraz bağlı polietilen ses yalıtım malzemesi, henüz inşaat aşamasında iken kullanılan ve kullanım neticesinde ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlayan özel bir üründür.

parke altı ses yalıtımıZeminde şap altında ses yalıtımı ve  parke altı ses yalıtımı için kullanılabilen ürünümüz duvarda alçıpan arası uygulaması, içten yalıtım, çatı uygulamaları, halı altı, parke altı, döşeme altı gibi pek çok alanda kullanılabilir ve beklentilerin ötesinde sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bağımsız labaratuar ortamlarında yapılan test sonuçlarında 2mm 18 dB, 5mm 31 dB hava doşumlu ses azaltım sevilerine sahip ekonomik ve uygulaması kolay eşssiz bir ürünüdür.

Zemin ses yalıtımı fiyatları

Zemin ses yalıtımı yapılırken mekanın ölçüleri dikkate alınır ve kullanılacak malzemenin miktarına göre fiyatlar belirlenmektedir. SesyalıtımıGO, Mutlu Akustik departmanı olarak hizmet veren bir web site olup zemin ses yalıtımı fiyatları alanında piyasanın en uygun fiyatlarını ve kolay ödeme seçeneklerini sunmaktadır. İşin uzmanlık boyutunda deneyimli uzman kadro ile hizmet verdiğimiz firmamızdan destek talebinde bulunarak zemin şap altı ve parke altı ses yalıtımı konusunda yardım alabilirsiniz.

parke altı ses yalıtımıZemin ses yalıtımı nasıl yapılır?

Ses yalıtımı, yasal düzenleme ile birlikte her bina ve apartman dairesinde yapılması zorunlu hale getirilmiştir. Sağlıklı yaşam ve daha huzurlu mekânların oluşturulması açısından son derece etkili olan zemin ses yalıtımı, konutlar veya uygulama alanları inşaat halinde iken şap altı ses yalıtımı yapılarak uygulanmaktadır ancak bununla birlikte inşaatı bitmiş mekânlarda da ses yalıtımı uygulaması yapılabilmektedir. Bunun için parke altı ses yalıtımı uygulaması ile işlem gerçekleştirilebilmektedir.

Zemin ses yalıtımıParke altı ses yalıtımı

Parke altı ses yalıtımı, inşaatı tamamlanmış inşaatlarda sonradan eklenen parkelerin altına akustik şilte veya kauçuk mantar şilte eklenerek yapılabilen bir işlemdir. Bu işlem için de yine alanında deneyimli uzman bir firmadan destek almak son derece önemlidir. Başarılı çalışmalarımızla ses yalıtımı ve akustik düzenleme alanında sahip olduğumuz referanslarımız ile siz değerli müşterilerimizin içi rahat iş teslimi yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Şap altı ses yalıtımıParke üstü ses yalıtımı

Parke altı ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı alanında daha başarılı sonuçlar sunmaktadır. Ancak bunun yanında akustik halı gibi izolasyon malzemeleri kullanılarak parke üstü ses yalıtımı yapmak da mümkündür. İşlem hakkında detaylı bilgi almak ve akustik şap altı ses yalıtımı, parke altı ses yalıtımı ve parke üstü ses yalıtımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Parke üstü ses yalıtımı

Ses Yalıtım Şiltesi, Parke altı Şiltesi, ve Şap Şiltesi, olarak da bilinmektedir. Polietilen Şilte aynı zamanda Akustik şilte olarak da halk arasında bilinmektedir.
Ürünlerimizin fiyatları üretici firma olmamızdan dolayı piyasa koşullarına gayet uygundur. Ayrıca yüksek metraj (komyon, tır) bazlı siparişlerinizde özel iskontolarla fiyatlar alabilirsiniz.

Şap Altı Parke Altı Ses Yalıtım Şiltesi

Yüksek Darbe ve Titreşim İzolasyonu

Şap altı ve parke altında kullanılan akustik şiltelere göre 2 kat daha fazla darbe ve titreşim emme özelliği bulunan ürünlerimiz, yüksek teknolojik üretim bantlarında üretilmektedir. Ses yalıtımı , darbe ve titreşim yalıtımı sağlayan ürünümüz aynı zamanda ısı yalıtımı sağlayarak ortamdaki sıcak ve soğuk havayı korur.

Projelerinize Özel Fiyatlar

Firmamız yüksek metrajlı projeleriniz için günlük 30000m2 üretim kapasitesine sahip tesislerinde hızlı çözümler üretebilmektedir. Ayrıca tır ve kamyon bazlı siparişleriniz de çok uygun ve özel fiyatlarla akustik şilte üretebilmektedir.

Şap altı ve parke altında kullanılan akustik şiltelere göre 2 kat daha fazla darbe ve titreşim emme özelliği bulunan ürünlerimiz, yüksek teknolojik üretim bantlarında üretilmektedir. Ses yalıtımı , darbe ve titreşim yalıtımı sağlayan ürünümüz aynı zamanda ısı yalıtımı sağlayarak ortamdaki sıcak ve soğuk havayı korur.

Ses Yalıtım Şilte Fiyatları

Uygulanışı

İnşaat halinde olan mekanlarda daha kolay uygulanabilen soundbar, daha sonra da uygulanabilen bir üründür. Ses yalıtımı GO firmamızın uzman ekibinden destek alarak hızlı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Stüdyo, mağaza, dernek, parti binaları, alışveriş mağazaları, konutlar, Cami Zemini, Yerden ısıtmalı sistemlerde ses yalıtımı ve daha birçok yerde kullanıma elverişli olan soundbar, ses kalitesini en iyi seviyeye çıkartan ve ses yalıtımı sağlayan özel yapımlı malzemedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri:

Ürün Ebatları: 2mm / 4,5mm / 5mm / 8mm / 10mm / özel ölçü

Isı İletkenlik Katsayısı: λ (W/m.K )0.032(O°C)

Yoğunluk: kg/mᶟ45-60 kg/mᶟ

Kullanım Sıcaklığı: -70°C ile +100 °C

Su Buharı Difüzyon Direnci Katsayısı: µ≥7000

Yangın Sınıfı Euro Classe EN 13501-1: B s3 d0

2mm / 5mm / 8mm / 10mm standart ve özel kalınlıklarda üretim

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Evet opsiyonel olarak alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Temizlik gerektirmez

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey