SBR Kauçuk

SBR kauçuk ,rulo halinde 3mm ile 10mm arasında ürettiğimiz ve zemin ses yalıtımı, parke altı ses yalıtım, şap altı ses yalıtımı alanında kullanımı ile ses yalıtımı ile akustik düzenleme sağlayan zemin ses yalıtım kauçuk 22dB ila 33dB arasında ses yalıtımı sağlayan makine gibi titreşim yapan cihazların altında kullanılabildiği gibi ayak ve topuk darbelerinin ses yalıtımını sağlayan özel yapımlı bir ses izolasyon malzemesidir. %100 geri dönüşümden elde edilen SBR kauçuk Rulo Halı, poliüretan bağlayıcılar ile harmanlanarak yüksek basınç altında preslenmesiyle elde edilen üründür. Zemin kaplama işlemlerini yaparken en iyi sonuçlara götüren ürün olarak en çok tercih edilen SBR kauçuk rulo genelde siyah ve renkli şekilde üretilmektedir. Renklerin kalite açısından bir farkı bulunmamakla birlikte müşterilerimiz için farklı renk seçenekleri sunmak üzere tasarlanmıştır. Parke şiltesi ve Şap şiltesi olarak kullanılmaktadır.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

SBR Kauçuk Halı Rulo Şilte

SBR Kauçuk Şap altı veya parke altında uygulama yapılabildiği gibi halı altında da kullanılmaktadır. PGR-3000 gibi isimlerle anılan SBR rulo kauçuk granüllerden üretilen bir ürün olup , halı altına serilebildiği gibi seramik altına da döşenebilmektedir.

SBR Kauçuk Rulo

Zemin ses yalıtımı için kullanılan SBR Siyah Kauçuk Rulo halinde ve paletli şekilde özel ambalajlı olarak teslim edilmektedir. Parke şiltesi ve şap şiltesi olarak da bilinen SBR kauçuk rulo parke altı ve üstünde ve şap altında yüzer şap veya yüzer döşeme yapılır bu sayede darbe, titreşim ve vibrasyon kaynaklı seslerin emilimi sağlanır ve titreşimin yapının zemin ve duvarına geçişi engellenerek yalıtımı sağlayan SBR kauçuk ile en iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

SBR Rulo Alev Almaz

Küçük kıvılcımlardan alev almayan SBR Rulo kış şartlarında donmaz ISO ve TSE belgelerine sahip bir üründür.

SBR Rulo Nasıl Uygulanır

Zemine poliüretan çift kompenant yapıştırıcı ile uygulanabildiği gibi kendi ağırlığında da serilebilmektedir. zemin yalıtımında darbe ve gürültü ses izolasyonu sağlamaktadır.

İstanbul ve çevre illere uygun fiyatlarla zemin ses yalıtımı, SBR Kauçuk, Karo Kauçuk, ve Spor salonları zemin izolasyonları için firmamızdan teklif almayı unutmayınız.

Zemin Ses Yalıtımı Hizmet Noktalarından Bazıları

İstanbul Anadolu Yakası Zemin Ses Yalıtımı İstanbul Avrupa Yakası Ankara Bursa İzmir
Antalya Adana Aydın Balıkesir Denizli
Diyarbakır Erzurum Eskişehir GaziAntep Hatay
Kahramanmaraş Kayseri Kocaeli Konya Malatya
Manisa Mersin Muğla Ordu Sakarya
Samsun Şanlıurfa Tekirdağ Trabzon Van
Azerbaycan Bakü Katar Ürdün Gürcistan
Kıbrıs İran Ukranya Rusya Kazakistan
Irak Kuveyt Afrika Senegal Nijerya
Somali Lefkoşa Romanya Türkmenistan Doğa
Tiflis Moskava Bosna Hersek Kosova Bağdat

Parke Altı Şap Altı Şilte

Parke Altı Şilte veya Şap altı şilte arıyorsanız şu ürüne de bakmanızı tavsiye ederiz. 38dB ses yalıtımı sağlayan akustik şiltemizi inceleyin.Parke Altı Şiltesi - Şap Altı Şiltesi »
SBR Rulo Halı Kauçuk

Uygulanışı

Ses yalıtımı GO uzman ekibimiz tarafından uygulama hizmeti verilen SBR kauçuk, Parke altı ses yalıtımında, şap altı ses yalıtımda ve halı altı ses yalıtımı için darbe emici, titreşim emici ve hava kaynaklı seslerin yalıtımı amacı ile kullanılmaktadır. Satın alan kullanıcılarımıza uygulama hakkında bilgi verilmektedir.

Kullanım Alanları

Ev, iş yeri, mağaza, spor salonu, basketbol salonu, tiyatro salonu, dernekler ve zemin ses yalıtımı gerektiren tüm alanlar için uygun olan SBR kauçuk ile en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri:

Özellikleri Darbe ve Titreşim Ses yalıtımı sağlar
Kalınlıkları 3mm – 10mm arası – Veya özel talep
Ebatlar En 1,2m Boy 24m rulo veya yüksek siparişte özel ölçü rulo
Renk Siyah-bej veya Renkli
Yüzey Düzgün ve granül doku
Isı Geçirgenliği 0.06M K/W 5mm (DIN 52612)
Ses Yalıtımı Lw=22 db
Çekme Mukavemeti 5,2 kg / cm2
Yoğunluk 700 – 800 gr / cm3
Sertlik 75 Shore A
Görünüm PGR Granül- Siyah levha – Renkli levha

En 120 cm. boy serbest olarak üretilmektedir.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Evet. alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey