Hygiene Asma Tavan Paneli

Hygiene asma tavan paneli, hijyenik ve hassasiyet gerektiren tüm alanlar için ideal şekilde hazırlanan bir asma tavan panelidir. Son derece dayanıklı malzemelerden üretilerek güçlendirilmiş yapı, ön yüzeyi antibakteriyel boyalı özel bir cam elyaf doku, arka yüzü camtülü ile kaplı, yüksek yoğunluklu cam yününden oluşturulmuş bir üründür. Kullanım alanlarının geniş olması sayesinde her alan için ideal yapısı ile ön plana çıkmaktadır.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Mekanlarda akustik düzenleme ve şık bir dekoratif görünüm elde etmek için kullanılabilen hygiene asma tavan paneli, hassasiyet ve temizlik gerektiren tüm alanlar için uygun yapıya sahiptir. Geniş ofislerde kullanılması ile birlikte son derece akustik düzenleme sağlayan ürün, rahatsız edici gürültülerden kurtulmak için tercih edilebilecek en kaliteli ürünler arasında yer almaktadır. Hygiene asma tavan paneli ile daha müreffeh alanlara sahip olmak için Ses yalıtımı GO firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Uygulanışı

T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıkları ile döşenen asma tavan paneli, temiz oda sınıflandırılmasında 209E US Federal standardına ve M3.5/100 sınıfına uygun bir üründür. Uzman kadromuz tarafından gerekli ölçümler yapıldıktan sonra mekanlara uygulanmaktadır.

Kullanım Alanları

Konferans salonu, bale salonu, tiyatro salonu, sinema salonu, evde sinema salonu tasarımları gibi pek çok yerde kullanıma elverişli olan hygiene asma tavan paneli ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ebatlar: 600×600 mm, 600×1200 mm, 610×610 mm, 610×1220 mm.

Kalınlıklar: 15-20 mm.

Panel ağırlığı: Taşıyıcı sistem dahil yaklaşık 3 kg.

Yangın Dayanımı: UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Alanların büyüklüğüne göre özel ebatlarda üretilmektedir.

UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey