SoundTex Akustik Kumaş

Soundtex akustik keçe kumaş, ahşap panellerin arka yüzeyine özel olarak üretilen ve keçe ham maddesi kullanılan bir üründür. Ses dalgalarının kolaylıkla geçebildiği Delikli Derzli Ahşap Perfore Akustik Panellerden gibi malzemeler arka yüzü için kullanılarak ses yalıtımı sağlayan akustik keçe kumaş ile ortamlardaki seslerin daha net işitilmesi ve dışarıdan gelen seslerin içeriye girmesi ve çınlama gibi rahatsız edici sesler engellenir. Akustik Kumaş Anti bakteriyel ve anti alerjik bir üründür sağlığa herhangi bir olumsuz etkisi söz konusu değil. Uygulandığı alanlarda toz geçmesini önleyen Akustik Keçe Kumaş, 1. sınıf Alman malı Soundtex logolu ithal bir üründür. Ahşap panellerin arkasına uygulanan ürünümüz 40mm kalınlığa sahip bir taş yünü ses emme ürününün gerçekleştirdiği akustik sönümleme değerlerini sadece 0,2 mm ‘lik değerlere sahip bu Akustik keçe kumaş ile gerçekleştiren eşsiz bir ürün yapısına sahiptir

whatsapp
telefon-siparis
kargo
yangin-yurutmez
yerinde-hizmet
made-in-turkey

Soundtex Akustik Kumaş

Soundtex Akustik Kumaş Şık ve dekoratif alanlar oluşturmak amacı ile kullanılan ahşap akustik paneller, delikli veya benzeri tasarımlara sahip oldukları için ses yalıtımı ve akustik düzenlemede tamamlama için arka yüzeylerinde Almanya 'dan ithal SoundTex akustik keçe kumaş kaplanarak çift yönlü akustik sağlayan 40mm taş yününün yaptığı akustik değeri 0,2mm kalınlığa sahip yapısı ile gerçekleştiren eşsiz bir üründür. Ahşap panellerin arka yüzeyine kullanılarak seslerin iletilmesini engelleyerek ortamda akustik düzeni sağlar. Ürün, aynı zamanda duvar arasında kalan boşluklarda meydana gelen nem ve küflenme gibi durumların önüne geçmede de son derece aktif bir üründür. Ayrıca asma tavanlarda 40mm camyünü yada taşyünü gibi ürünlerin yerine kullanılır tozuma vs gibi durumları engeller.

Uygulanışı

SoundTex akustik keçe kumaş, ahşap panellerin arka yüzüne ısıtıcı yardımı ile uygulanır. Kendinden yapışkanlı akustik kumaş

Kullanım Alanları

Konferans salonu, sinema salonu, tiyatro, sergi salonu, bale salonu ve ahşap panellerin kullanıldığı tüm alanlar için uygundur.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Ahşap Tavan ve Duvar Paneli sistemlerinde kullanılır.
Yüksek Akustik verilere sahiptirSiyah renkte olup kendiliğinden yapışkanlıdır.
Sıcaklık uygulaması ile direkt ahşap ve alüminyum plakaya yapışır.
1 rulo toplam 324m2 kumaşa tekabül eder
Bir top 180 cm yüksekliğinde 180 metre boylarında rulolar halinde stoklarımızda bulunmaktadır.
Özel ölçülerde kesim yapılmamaktadır ve en az 1 top sipariş edilebilir.
Nakliye alıcıya aittir.

UYARILAR: Soundtex Akustik Keçe Kumaş ısı uygulanarak yapıştırılan bir üründür. Dolayısıyla Almanya ‘dan tarafımıza özel kargolarla ulaşmaktadır. Ürün yaz aylarında dahi dik taşındığı sürece birbirine yapışmaz ancak yan konumda veya üzerine baskı olursa yapışma durumu söz konusu olur. Siz değerli müşterilerimizin bunu bilerek ödeme yapmalarını rica ederiz.

100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm ve 50 mm ile 60 mm kalınlıkta perakende olarak satışa sunulmaktadır.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Yanmazlık kategorisi Norm DIN – B1 Sınıfıdır.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.