Yanmaz Yumurta Sünger

Yanmaz yumurta sünger, ses yalıtımı ve akustik düzenleme gerektiren tüm alanlarda kullanılabilen, son derece kaliteli ve uzun ömürlü bir ses yalıtım malzemesidir. Yanmazlık özelliğine sahip, yüksek ses emilimi ile mekanlarda oluşan sesleri hapsedebilen ürün, antibakteriyel özelliklere sahip olduğu için hijyen gerektiren ve hassasiyeti olan tüm alanlarda kolaylıkla uygulanabilir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Yaşam alanlarında meydana gelen rahatsız edici gürültüler, insanların yaşam alanlarını daraltmakla birlikte psikolojik bir takım sorunları da beraberinde getirmektedir. Bu nedenle yeni yapılan inşaatlarda ses yalıtımı yapılması yasal olarak zorunlu hale getirilmiştir. Yanmaz yumurta sünger, bu alanda kullanılabilecek en sağlıklı ürünlerden biri olup, uzun süre dayanıklığını korumayı başaran ses yalıtımı malzemesidir. Birçok alanda kullanılabilme özelliğine sahip olması nedeniyle her alan için kolaylıkla tercih edilebilir.

Uygulanışı

Kendinden yapışkanlı ve düz yanmaz yumurta sünger olmak üzere iki farklı tipte üretilen ürünlerden kendinden yapışkanlı olan modeli, herhangi bir yapıştırıcı ihtiyacı duymadan kolaylıkla uygulanabilen modeldir. Düz yumurta sünger ise özel solid yapıştırıcı yardımı ile uygulanmaktadır.

Kullanım Alanları

Poliüretan köpükten imal Echopol ve Firex ile melamin köpüğünden imal edilen basotect akustik sünger malzemelere alternatif olarak kullanılan yanmaz yumurta sünger, kullanım alanlarında beklentilerin çok daha ötesinde sonuç sunmaktadır. Müzik stüdyoları, sinema, tiyatro, fabrikalar, ofisler, hastane odası, MR odası, konferans salonu, radyo yayın odası, TV odası, reci odası.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri:

Sünger Ölçüleri: 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm perakende olarak satışa sunulmaktadır.

Sünger Paket İçeriği: Renkli yumurta süngerler 100 cm x 100 Cm ebat plaka 10 adet paket satılmaktadır. (1 Paket 10 m² Satılır.)

Sünger Renk çeşitleri: Siyah ( koyu andezit gri ) standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm perakende olarak satışa sunulmaktadır.

100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm perakende olarak satılan ürün, müşterinin özel talebine göre farklı ölçülerde de üretilebilmektedir.

Ürünün yanmazlık özelliği yoktur.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey