Bariyerli Piramit Sünger

Bariyerli piramit sünger; iki tabakadan oluşan ve piramit süngerin alt katmanında yanmaz düz akustik rebonded bondex süngerpan kullanılan, üst katmanda ise akustik labirent piramit sünger veya yumurta sünger kullanılarak elde edilen ses yalıtım malzemesidir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

İç ve dış seslerin birbirine karışmasını engelleyerek ortamdaki seslerin net şekilde duyulmasını sağlayan bariyerli piramit sünger, dekoratif şıklığının yanında yüksek ses emilim gücü sayesinde eko ve titreşim gibi rahatsız edici sesleri engellemektedir. Bu sayede konuşmalar daha net şekilde duyulabilmekte ve beklenen performans en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Uygulanışı

İki akustik sünger arasında EPDM ağır kurşun ses yalıtım bariyeri eklenerek kullanılabilen bariyerli piramit sünger, ses yalıtımı ve akustik düzenleme gerektiren tüm alanlarda kullanılabilmekle birlikte özellikle; stüdyo, ses kayıt odası, TV yayın odası, radyo yayın odası, konferans salonu, tiyatro ve sinema salonu gibi seslerin net işitilmesi gereken tüm alanlarda kullanılabilen bir üründür.

Kullanım Alanları

Bariyerli piramit sünger, yapışkanlı ve düz model olarak üretilmektedir. Kendinden yapışkanlı ürünlerde herhangi yapıştırıcı malzeme kullanılmadan kolaylıkla uygulanabilmektedir. Düz akustik süngerler ise solid yapıştırıcı yardımı ile yapıştırılarak uygulanmaktadır.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Sünger Ölçüleri: 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm ve 50 mm ile 60 mm kalınlıkta perakende olarak satışa sunulmaktadır.

Sünger Paket İçeriği: Bariyerli Yumurta Süngerler 100 cm x 100 Cm ebat plaka 10 adet paket satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.

Renk çeşitleri: Siyah ( koyu andezit gri ) standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Sünger Üretim: Özel kalınlık 60 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebatlar özel kesim mümkündür. Renkler RAL Kartelası

Sünger Yoğunluk: 50 ile 60 Kg / M³ İstenilen yoğunlukta ve kalınlıkta özel üretim mümkündür.

100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm ve 50 mm ile 60 mm kalınlıkta perakende olarak satışa sunulmaktadır.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Evet. alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey