Akustik Masa Seperatörü

Akustik masa seperatörü, masalar arası akustik düzeni ve ses sönümleme sağlayan masa seperatörüile ses karmaşasından ve ekolanmadan kurtulabilmek mümkündür. Akustik ve ses yalıtım firması olarak Türkiye’nin her noktasına ulaştırabildiğimiz bu ürünlerin imalatları özenle yapılır ve paketlenip kargolanır. Size özel ölçüler, renk ve modellerde ofis seperatörleri üretebilmekteyiz.

Deneyimli uzman kadromuz ile istediğiniz ölçülerde masa seperatörü ihtiyacınızı en kolay şekilde gidererek sizlere rahatlığı yaşamayı sunuyoruz. Büyük alan ofislerde, çalışmaların daha rahat yapılabilmesini sağlayan ve personellerin işlerinin birbirine karışmasını engelleyen akustik masa seperatörü, daha sağlıklı ve verimli işlerin yapılmasına yardımcı olan ses yalıtım ve akustik düzenleme malzemesidir. Ürün kurulumu ve detayları hakkında bilgi edinmek için çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Akustik Masa Seperatörü

Masa seperatörleri ofis, işyeri, toplantı salonları, kütüphane, çağrı merkezi gibi çalışanların ve müşterilerin yoğun olduğu alanlarda bitişik nizam ve ayrık masa sistemlerinde personeller arasındaki seslerin sönümlenmesini sağlayan ürünlerdir.  Seperatörler dekoratif ve ses sönümleme özelliği ile ortamların daha ferah ve huzurlu bir hale getirir ve çalışanların performansını arttır. Her iki yüzeyi kumaş kaplı olarak ürettiğimiz seperatörleri aynı zamanda personel notlarının asmak için raptiye kullanmaya olanak sağlar.

Masa Seperasyon
Masa Seperasyon

Camyünü Akustik Masa Seperatörü

Akustik özellikli bir masa seperatörünü klasik bir seperatörden ayıran en büyük özellik iç yapısıdır. Akustik masa seperatörleri içerindeki bulunan ve tercihe göre değişen camyünü veya akustik sünger ürünü nedeniyle ses yutum değeri yüksek ürünlerdir. Bu nedenle seslerin yankılanmasını önler.

Çağrı Merkezinde Masa Seperatörü

Çağrı merkezleri işlevi gereği günlük çok sayıda telefon görüşmelerinin gerçekleştirildiği alanlar olması nedeniyle, özellikle ortam akustiği sağlanmamış mekanlarda müşteri temsilcisi ve müşterinin konuşmalarının anlaşılmaması gibi sorunlara neden olmaktadır. Bu nedenle masa seperatörleri çağrı merkezleri gibi alanlarda bir lüks değil bir ihtiyaçtır.

Masa Seperasyon

İşlerinizi sağlıkla yürütün

Çalışma hayatının temposu son derece yoğun ve kalabalıktır. Ortamlarda gerekli düzenleme yapılmadığında, personellerin çalışmalarından verim beklemek son derece güç hale gelmektedir. Büyük ofislerde iş bölümü yapılırken masalar arasında gürültülerin veya rahatsız edici seslerin ortadan kalkması için kullanılabilecek en güzel şey akustik masa seperatörü, akustik düzenleme malzemesidir. Uygulamada uzman olan Mutlu Akustik ile en iyi sonuçları elde etmek için iletişim kurabilirsiniz.

Akustik masa seperatörü fiyatları

Ses yalıtım malzemeleri ve akustik düzenleme malzemeleri, kullanılan alanlara göre değişken fiyatlara sahiptir. Tüm bunları göz önünde bulundurduğunuzda akustik masa seperatörü için de kesin bir fiyatın verilemeyeceğini taktir edersiniz. Ofisinizin büyüklüğüne göre belirlenen ölçüler dahilinde net rakamların ortaya çıktığı akustik masa seperatörü fiyatları konusunda en uygun fiyatları ve kolay ödeme seçeneklerini bulabileceğiniz firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, kurulum desteği talebinde bulunabilirsiniz.

Akustik kumaş panelleri inceleyerek massa seperatör ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilirsinizAkustik Kumaş Kaplı Panel »

Masa Seperatörü Dekoratiftir

Masa seperatör ürünleri sürekli göz önünde bulunan bir olduğundan hem ses yutum kalitesi hem de görünürlüğü ile dikkat çekecek bir ürün olmalı. Bu nedenle dış yüzeyleri yani 4 kenarı da akustik kumaş ile kaplanmaktadır.

Masa Seperatörü Kullanım Alanları

Akustik Masa Seperatörleri ofis, işyeri, toplantı salonları, kütüphane, çağrı merkezi gibi yüksek konuşma trafiğinin yaşandığı her alanda tercih edilebilir.

Uygulanışı

Açık alan ofislerde ve büyük holdinglerde çalışmalar için özel olarak ayrılmak istenen bölümlere kolaylıkla uygulanabilen akustik pods, ekibimizin uzmanlık alanında olması sayesinde kısa sürede kurulmaktadır.

Kullanım Alanları

ofis, işyeri, toplantı salonları, kütüphane, çağrı merkezi

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Akustik Masa Seperatörü, masaya ve kişiye özel renklerde ve tasarımlarla üretilmektedir.
Ebatlar tercihe göre ayarlanabilmektedir.
Tüm masa alanlarında kullanıma uygundur.
Ana Malzeme
95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha.
Kenar Detayı
Özel üretim, dekoratif aluminyum profil ile çerçevelendirilmiş.
Ebatlar
İstenilen ebatlarda üretilebilir.
Kalınlıklar
20-40mm ve özel ölçü kalınlıklarda

Ölçüler masalara göre değişebilir genel talep 40cm yüksekliktir.

Masaya özel olduğu için her boyutta üretimi mümkündür.

Evet. ürünlerimiz BS476: class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey