Altıgen Duvar Paneli

Altıgen duvar paneli, yüzeyi akustik kumaş ile kaplanılarak hazırlanan akustik hacmi düzenleme ve ses yalıtımı ürünüdür. Geniş kullanım alanlarına hitap eden özelliği ve kolay uygulanabilir özelliği sayesinde kısa sürede en net çözümleri sunan altıgen duvar paneli, ses yalıtımı ve akustik dengeleyici özelliğinin yanında şık ve dekoratif çözümler sunan bir üründür. Duvar yüzeyine yansıyan gürültüleri sönümleyen ürün ile beklentilerinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Mimari çözümler ve teknik çözümler açısından son derece kaliteli özelliklere sahip olan altıgen duvar paneli, birçok mekanda kullanılabilecek şekilde üretilmektedir. Büyük hacimli ortamlarda rahatsız edici gürültüleri yok etmede son derece başarılı olan ürün, daha rahat ortamlarda çalışma imkanı sunmakla birlikte ortamın son derece şık ve mimari özelliklere sahip olmasını sağlamaktadır.

Uygulanışı

İki farklı seçeneğe sahip olan altıgen duvar paneli, uygulamada kolaylık elde etmek isteyenler için çift taraflı bant veya özel yapıştırıcı yardımı ile uygulama imkanı tanımaktadır. Tavan ve duvarlara uygulanabilen ürün, ses yalıtımı GO ekibimizin uzman kadrosu eşliğinde kısa sürede uygulanmaktadır.

Kullanım Alanları

Ofis, açık alan ofis, büro, ev, daire, mağaza, ses kayıt odası gibi seslerin net şekilde işitilmesi gereken tüm alanlar için uygundur.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ebatlar: özel ölçüde yapılmaktadır.

Kenar Detayı: düz ve güçlendirilmiş

NRC Değeri: 0.95-1.000 ağırlığındadır.

Akustik Panel Seçenekleri: Katalogdan inceleyebilirsiniz.

Yangın Dayanımı: TSE EN 13501-1+A standardına göre A2 S1 D0 sınıfı

Kalınlıklar: 20-40 mm.

Alanların büyüklüğüne göre özel ebatlarda üretilmektedir.

TSE EN 13501-1+A standardına göre A2 S1 D0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey