Piramit Basotect Sünger

Piramit basotect sünger, ses yalıtımı ve akustik düzenleme gerektiren alanlarda kullanılan, sunduğu performansı ile kaliteli sonuçlar üreten ses izolasyonu malzemesidir. Standart renk ve ölçülerde üretilen ürün, müşteri talebine göre farklı ölçü ve renklerde de üretilebilmektedir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Çınlama, titreşim ve rahatsız edici diğer gürültülerin yok edilmesinde gösterdiği başarılı performansı ile akustik süngerler arasında en çok tercih edilen basoteck melamin akustik sünger, antibakteriyel özelliklere sahip bir ürün olduğu için her alanda güven içinde kullanılabilmektedir. Akustik düzenleme ihtiyacı duyulan tüm mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen ürünün uygulaması son derece kolay olup kısa süre içerisinde tamamlanabilmektedir.

Uygulanışı

Ses yalıtımı GO firmamızın uzman ekibi, akustik düzenleme yapılması gereken alanda gerekli incelemeyi yaptıktan sonra en uygun ölçü ve renklerde hazırladığı basotect melamin akustik süngeri uygulamaktadır. Uygulama, kendinden yapışkanlı modellerde herhangi bir yapıştırıcı yardımına gerek kalmadan yapılabilirken, düz akustik süngerlerde ise solid yapıştırıcı kullanılarak yapılmaktadır.

Kullanım Alanları

Her alan için kullanımı uygun olan basotect piramit sünger, özellikle hastane odaları, MR odası, müzik odası, ses kayıt odası, radyo yayın odası gibi seslerin net işitilmesi gereken alanlarda kullanıma uygundur.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ürün Adı: Piramit Basotect Sünger

Plaka ölçüleri: 50 X 125

Sıcaklık dayanımı: -5 C -+ 100 C

Ses iletkenlik: 0,035 W / mK

Ses yutma katsayısı: ? = 0,30 - 1,12

50x125 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm ve 50 mm ile 60 mm kalınlıkta perakende olarak satışa sunulmaktadır.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Evet. alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey