Akustik Şilte

Akustik şilte, zemin ses yalıtımı için kullanılan ve ses yalıtımını en başarılı şekilde gerçekleştiren ürünlerden biridir. Başarılı performansı ile ses yalıtımı ve akustik düzenleme alanında beklentilerin ötesinde sonuç sağlayan akustik şilte ile istediğiniz hedefe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

38dB gibi yüksek bir ses yalıtım performansı ile dikkat çeken akustik şilte, yazın serin, kışın sıcak, neme karşı dayanıklı, sessiz, konforlu ortamların oluşmasında son derece etkili bir malzeme olup ses izolasyonu malzemeleri arasında en çok tercih edilen üründür. Zemin ses yalıtımı için en çok kullanılan malzemelerden biri olup, parke altı şilte veya şap altı şilte, çapraz bağlı polietilen şilte, HPE olarak da bilinen bir üründür.
Üretici firmamızı arayın projenize özel fiyatlar alın. Günlük 30.000m2 üretim kapasitesi ile Türkiye ‘nin her yerine ambar firmasıyla gönderim imkanı.
Yalçın M.     – 0216 606 48 52  – 0532 748 87 40
Neslihan Y. – 0312 911 48 52 – 0532 724 48 52

Akustik şilte özellikleri

Alev geciktirici özelliğe sahip akustik şilte, 90 Kg / M³ standart yoğunlukta, 2mm 18dB, 5mm  31 dB  10mm 38 dB  ses yalıtım değerine sahip bir üründür. Müşteri talebine göre farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen akustik şilte, Üretici Firma farkıyla en uygun fiyatlarla satışı yapılmaktadır.

Akustik Şilte

Ürünü serme yöntemiyle kolayca uygulayabilirsiniz ancak arzu eden müşterilerimiz için alanında uzman ve deneyimli kadromuzun uygulama hizmetlerinden yararlanarak ortamlarda ses yalıtımı ve akustik düzenleme yapabilirsiniz. Türkiye’nin birçok yerine hizmet veren firmamız, beklentilerinizin ötesinde çözümler sunar ve en uygun fiyatlarla aradığınızı bulmanıza yardımcı olan bir firmadır. İstanbul zemin ses yalıtımı başta olmak üzere birçok şehirde hizmetlerimizle müşterilerimizi memnun etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Parke Altı Ses Yalıtım Şiltesi
Parke Altı Ses Yalıtım Şiltesi

Akustik şilte fiyatları

Mutlu Akustik Mimarlık, Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veren ve hizmetleriyle müşterilerini memnun etmeyi başaran bir isimdir. Çalışma alanlarında gösterdiği başarıları ve zemin ses yalıtımı konusunda gösterdiği performanslı çalışmaları sayesinde sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen firmamızdan akustik şilte fiyatları konusunda da yine piyasanın en uygun fiyatlarını bulabilirsiniz. Zamanında iş teslimatı, işlerinizde güven ve daha fazlasına ulaşmak için iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz. Şilte fiyatları güncel fiyat bilgisi için 0216 606 48 52 veya 0312 911 48 52 veya 0532 748 87 40 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Akustik Şilte Özellikleri

Ölçü / Ebadları : 150 cm Rulo Enlerimiz. Plakalar ise değişebilir.
Paket Miktarı : Rulolar mimimum 30 mt / m² olarak satılır.
Renkleri : Sarı , yeşil, Gri renk standart olarak satılır.
Akustik Şilte Kullanım Alanları : Zemin titreşim darbe & gürültü kontrolü ses izolasyonlarında ve yerden ısıtma izolasyonlarında etkilidir.
Opsiyonlar : Farklı kalınlık ve boyutlarda özel olarakta üretilir. Standart olarak 2 mm 5 mm 8 mm 10 mm Kalınlık.
Yanmazlık : Alev geciktirici özellik opsiyonel olup, isteğe bağlı üretilmektedir.
Yoğunluk : 90 Kg / M³ standart yoğunluktadır.