Akustik Şilte

Akustik Şilte

Akustik şilte, zemin ses yalıtımı için kullanılan ve ses yalıtımını en başarılı şekilde gerçekleştiren ürünlerden biridir. Başarılı performansı ile ses yalıtımı ve akustik düzenleme alanında beklentilerin ötesinde sonuç sağlayan akustik şilte ile istediğiniz hedefe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

38dB gibi yüksek bir ses yalıtım performansı ile dikkat çeken akustik şilte, yazın serin, kışın sıcak, neme karşı dayanıklı, sessiz, konforlu ortamların oluşmasında son derece etkili bir malzeme olup ses izolasyonu malzemeleri arasında en çok tercih edilen üründür. Zemin ses yalıtımı için en çok kullanılan malzemelerden biri olup, parke altı şilte veya şap altı şilte, çapraz bağlı polietilen şilte olarak da bilinen ve farklı türlerde olan bir ürün çeşididir.
Üretici firmamızı arayın projenize özel fiyatlar alın. Günlük 30.000m2 üretim kapasitesi ile Türkiye ‘nin her yerine ambar firmasıyla gönderim imkanı.
Yalçın M.     – 0216 606 48 52  – 0532 748 87 40
Neslihan Y. – 0312 911 48 52 – 0532 724 48 52

Akustik Şilte

Akustik şilte özellikleri

Alev geciktirici özelliğe sahip akustik şilte, farklı yoğunlukta ve kalınlıklarda üretimini yaptığımız  ses yalıtım değeri yüksek fiyat olarak oldukça cazip bir üründür. Müşteri talebine göre farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilen akustik şilte PSA Master © ve PSA MasterPro © Serisi, Üretici Firma olmamız farkıyla en uygun fiyatlarla satış ve uygulamasını yapmaktayız. Uygulama yöntemleri için Akustik Şilte adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Akustik Şilte

Ürünü zeminde serme yöntemiyle kolayca uygulayabilirsiniz ancak arzu eden müşterilerimiz için alanında uzman ve deneyimli kadromuzun uygulama hizmetlerinden yararlanarak ortamlarda ses yalıtımı ve akustik düzenleme yapabilirsiniz. Ortak duvar ve tavan alanlarında da iki alçıpan gibi basit yöntemleri dışında yapıştırma şeklinde de uygulanabilmektedir. Perde Duvar, Bims, Ytong, Tuğla duvar yanı sıra,- Parke altı, şap altı ve daha fazla uygulama yötemleri bulunur.
Türkiye’nin birçok yerine hizmet veren firmamız, beklentilerinizin ötesinde çözümler sunar ve en uygun fiyatlarla aradığınızı bulmanıza yardımcı olan bir firmadır. İstanbul zemin ses yalıtımı başta olmak üzere birçok şehirde hizmetlerimizle müşterilerimizi memnun etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Parke Altı Ses Yalıtım Şiltesi
Parke Altı Ses Yalıtım Şiltesi

Akustik şilte fiyatları

Mutlu Akustik Mimarlık, Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veren ve hizmetleriyle müşterilerini memnun etmeyi başaran bir isimdir. Çalışma alanlarında gösterdiği başarıları ve zemin ses yalıtımı, Duvar ses yalıtımı ve tavan ses yalıtımı konusunda gösterdiği performanslı çalışmaları sayesinde sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen firmamızdan akustik şilte fiyatları konusunda da yine piyasanın en uygun fiyatlarını bulabilirsiniz. Zamanında iş teslimatı, işlerinizde güven ve daha fazlasına ulaşmak için iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz. Şilte fiyatları güncel fiyat bilgisi için 0216 606 48 52 veya 0312 911 48 52 veya 0532 748 87 40 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz ve sosyal medya üzerinden bizleri takip edebilirsiniz. Ses Yalıtım ve Akustik Instagram

Akustik Şilte Özellikleri

Ölçü / Ebadları : 150 cm Rulo Enlerimiz. Plakalar ise değişebilir.
Paket Miktarı : Rulolar mimimum 30 mt / m² olarak satılır.
Renkleri : Sarı , yeşil, Gri, Beyaz, Mor, Turuncu Pembe Mavi vb renk seçenekleri.
Akustik Şilte Kullanım Alanları : Zemin titreşim darbe & gürültü kontrolü ses izolasyonlarında ve yerden ısıtma izolasyonlarında, ortak duvar ses yalıtımı, Tavan ses yalıtımında ses ve ısı olarak yüksek etkinlik.
Opsiyonlar : Farklı kalınlık ve boyutlarda özel olarakta üretilir. Standart olarak 2 mm 3mm 4mm 5 mm 6mm 7mm 8 mm 9mm 10 mm ve isteğe özel kalınlık.
Yanmazlık : Alev geciktirici özellik opsiyonel olup, isteğe bağlı üretilmektedir.
Yoğunluk : İsteğe göre farklı yoğunlukları bulunmaktadır. Ses sorunlarına göre ürün farklılaştırılabilir. Lütfen ses yalıtım uzmanımızdan destek isteyin

Leave A Comment