Parke Şiltesi

Parke şiltesi Ses Yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlayan, parke altına serileren uygulaması kolay yüksek ses izolasyon malzemelerinden biridir. Son derece dayanıklı ve güçlü yapısı sayesinde beklentilerin ötesinde sonuç üreten parke altı şiltesi sınıfında en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Ses kayıplarının önüne geçmek ve rahatsız edici gürültüleri ortadan kaldırmak için kullanılan parke şiltesi, boru, kazan ve benzeri aksamlarda da kullanılabilen parke altı şiltesi ile beklentilerin ötesinde sonuçlar elde etmek mümkündür. Elektronik, mobilya ve darbeye karşı yüksek ses çıkartan diğer eşyaların bulunduğu alanlarda kullanılabilen ses yalıtım malzemesi, Parke altında gösterdiği yüksek oranlarda ses yalıtımı değeri laboratuar ortamında test edilmiş olup sahip olduğu mukavemet değeri ile sesleri 42dB e kadar kesici özelliğini gösterir.

Parke ŞiltesiParke altı şilte

-45°C 95°C ısıya dayanıklı özelliğe sahip olan parke altı şiltesi, ISO 10534-1 (1996) TS 7457 ses yutma kapasitesine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde beklentileri net şekilde karşılayan ürün, özellikle titreşim, çınlama, topuk sesi gibi rahatsız edici gürültülerin yoğunlukta olduğu bölgelerde kullanılarak yaşanan ses sorununun önüne geçmektedir.

Parke şiltesiParke şiltesi nerelerde kullanılır?

Laminat parke montajı yapılacak zemin üzerine uygulanan parke şiltesi, nem ve rutubet yalıtımı sağlamakla birlikte, ısı yalıtımı ve ses yalıtımı alanlarında da başarılı sonuçlar gösterir. 0,5 mm ile 5 mm. Kalınlıklarında farklı seçeneklerle üretilen ses izolasyon malzemesi, alandaki ses frekans yüksekliğine göre ayarlanabilmektedir.

Parke şiltesiParke altı şiltesi nasıl seçilmelidir?

Parke altı şiltesi, kalite ve kullanım avantajlı bakımından farklı seçeneklerle üretilebilmektedir. Kaliteli ve dayanıklı bir ürün tercih edildiğinde, performans bakımından daha yüksek sonuçlar elde edilebildiği gibi şiltenin ömrü de son derece uzun olur. Betondaki nem ve rutubete karşı mukavemet gösteren parke altı şiltesi, tercih yapılırken daha kalitelisi tercih edilmediğinde, bu tip durumlara karşı dayanıklılığını yitirir ve zaman içerisinde rahatsızlık verici seslerin yeniden oluşmasına neden olabilir.

Parke şiltesiParke şiltesi nasıl uygulanır?

Şilte kullanılmadan önce zeminin kuru, düz ve pürüzsüz olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Basınca dayanıklı zeminler üzerinde uygulandığında zemin ses yalıtımı konusunda mükemmel sonuçlar üretebilir. Parke altı şiltesi uygulanırken levhanın açıklık kalmayacak şekilde uygulanması gerekmektedir. Mutlu Akustik olarak bu alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vererek sağlıklı sonuçlar elde etmenize imkan tanıyoruz.

Parke şiltesi

 

Parke Altı Şilte Fiyatları?

Parke altı şilte fiyatları uygun fiyat avantajı ile üretiyor ve direk tüketiciye adres teslimi yolluyoruz. Tır ve kamyon bazında siparişlerinizde özel iskontolar uygulayabildiğimiz ürünlerimizi son kullanıcılara da uygun fiyatlardan tedarik etmekteyiz. Bizlerle iletişime geçip parke altı şilte hakkında detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. 0216 606 48 52 – 0312 911 48 52 – 05327488740 -05327244852 – 05056748040 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.  Ses Yalıtımı

Leave A Comment