Hidrofor Ses Yalıtımı

Hidrofor Ses Yalıtımı

Hidrofor ses yalıtımı binaların yüksek katlarına su basmak için kullanılan motor pompalarının çıkardığı rahatsız edici gürültüyü ortadan kaldırmak üzere planlanan ses yalıtımı çözümleridir. Sizde hidrofor motorlarının hemen üst katında hatta iki üst katında oturuyorsanız muhtemelen bu gürültüden oldukça rahatsız oluyorsunuz demektir. Ses yalıtımı yapılmamış bir hidrofor odasının çıkardığı yüksek gürültüler hemen üst katında yaşayanlara oldukça rahatsızlık vermektedir. Bu rahatsızlığı ortadan kaldıracak premium ürünlere ve profesyonel bir uygulama ekibine ihtiyacınız var ise mutlu akustik hidrofor ses yalıtımı çözümleri sunmaktadır.

Hidrofor sesine çözüm

Hidrofor gürültüsünden neredeyse tamamen kurtulmak ve evinizde huzurlu bir akşam, keyifli bir uyku geçirmek isteyenler için hidrofor ses yalıtımı mutlaka yaptırılması gerekmektedir. Mutlu akustik 9 katmandan başlayan ses yalıtım sistemleri ile hidrofor sesine çözümler üretmektedir. Ayrıca bina içerisinde dolaşan mekanik tesisatların ve borularında yaydığı titreşimleri kesecek izolasyon malzemelerine, yine bu boruların genleşmeden dolayı oluşan gürültülerine profesyonel ürünlerle çözümler sunmaktadır.

Mutlu akustik ses yalıtım testi olmayan hiç bir ürünü kullanmaz, sünger gibi malzemelerle yalıtım yapmaz. Alacağınız tüm ürün ve hizmetler profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilir.

Aklınızda sorular mı var ? Lütfen şu videoyu izleyin ve bu konuda ki benzersiz başarımızı görün.

YouTube video

Videoda da görüldüğü üzere hidrofor ses yalıtımı 75dB inmiştir. Sizde hidrofor ses yalıtımı veya asansör ses yalıtımı çözümleri arayanlardan iseniz lütfen bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz. Uzman personelimiz sizin sorununuza özel çözümler üretecektir.

Hidrofor ses yalıtımı nasıl yapılır ?

Hidrofor ses yalıtımı yapmak gürültünün mekanik olmasından titreşim ve değişken frekans gibi faktörler olmasından dolayı oldukça güçtür. Bu konuda bir tecrübeniz yoksa ve taş yünü, XPE, EPS ve sünger gibi malzemelerle bu konuyu ekonomik yöntemlerle çözmek istiyorsanız muhtemelen harcadığınız para boşuna gidecek ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Bir hidroforun ses yalıtımınında kullanılacak ses yalıtım malzemeleri ne karar vermek için bir çok faktör göz önünde bulundurulmalıdır. örneğin hidrofor motor yada motorlarının kaç daireyi beslediği, şikayetçi ile hidrofor arasında ki mesafe, mekanik tesisatın durumu, gürültünün hidrofor ve şikayetçi arasında geçişi gibi faktörler dikkate alınarak güvenli tarafta kalacak şekilde ürünler seçilmeli ve profesyonel bir ekip tarafından uygulanmalıdır.

Aşağıda bir kaç başarısız hidrofor ses yalıtımı örnekleri görmeniz için bırakıyoruz.

 

Hidrofor ses yalıtım fiyatları?

ses yalıtım fiyatları cihazlarınızın çıkardığı gürültü, evinize gelen gürültünün şiddeti, rahatsız olma zamanlarınız (gündüz -gece) vb gibi bir çok faktöre göre değişmektedir. Burada sizin şikayetinize göre akustik uzmanımızın rahatsız olunan bölgede ideal ses seviyesine düşürmek için gerekli olan malzeme ve işçiliklerin hesaplaması yapıldıktan sonra ses yalıtım fiyatlarımız tarafınıza teklif formunda iletilecektir. Ses yalıtımı nihayetinde pahallı bir uygulamadır. Bu nedenle seçeceğiniz firmanının bu konuda referans ve yeterliliklerine dikkat etmeniz bütçeniz ve sağlığınız için oldukça önemlidir.

 

 

Leave A Comment