Akustik Kumaş Kaplı Panel

Akustik kumaş kaplı panel, büyük alanların bölünmesinde kullanılan ve tasarım bakımından mükemmel bir görünümü mekana sunan izolasyon malzemelerinden biridir.

Akustik kumaş kaplı panel, son zamanların en çok tercih edilen akustik malzemeler arasında yer alan ürünlerden biridir. Büyük bir alanda farklı birimler oluşturmak için kullanılan malzeme, müşterilerin talebine göre özel ölçü ve renklerde yapılabilmektedir. Bu sayede mekanda hem istenen bölmelerin oluşturulması sağlanmakta hem de daha şık bir mekana dönüşmesi sağlanmaktadır. Günümüzde büyük alanlarda farklı birimlere duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır, özellikle de büyük şirketlerin yeni departmanlar için ayırmak istedikleri bölümlerin sessiz ve daha kaliteli olması gerekmektedir. Akustik kumaş kaplı paneller, bu anlamda en iyi sonuçları sunmaktadır.

Akustik Kumaş Kaplı PanelKumaş kaplı akustik panel nerelerde kullanılır?

Ses yutucu özelliğine sahip olan paneller, birçok mekan için uygun şekilde tasarlanabilmektedir. Büyük ofisler, şirketler, ses kayıt salonları, oyun salonları, konferans salonu gibi yerler başta olmak üzere birçok mekana uygun şekilde tasarlanan ve hazırlanan kumaş kaplı akustik panel, işlerin daha hızlı ve sakin bir şekilde yürümesine yardımcı olmaktadır.

Akustik Kumaş Kaplı PanelÖzellikleri:

Kalınlık: 40 mm.

Yoğunluk: 95 kg/m3

Kullanılan malzemeler: Cam yünü, ön yüzde akustik kumaş, arka yüzünde cam tülü.

Birinci sınıf ahşap panel arkasına kullanılan keçe kumaşlarla elde edilen akustik ahşap kaplı panel, masalar arası seperasyon ve seperatör paneller olarak da kullanılmaktadır. Özellikle aynı birimde farklı alanlar oluşturulmak istendiğinde kullanılan paneller, kullanımı ile rahatsız edici gürültüleri emerek ortamda yapılan konuşmaların daha sağlıklı şekilde iletilmesini sağlarlar.

Akustik Kumaş Kaplı PanelSesyalıtımıGo yanınızda!

Alanında uzman çalışmalarıyla yılların birikim ve deneyimine sahip olan firmamız, projeleriniz için en iyi çözümleri en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Beklentilerinizi karşılayan, uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri sunan Mutlu Akustik, gerekli alan ölçümlerini yaptıktan sonra kullanılması gereken malzemeleri belirlemektedir. Bu sayede herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalınmadan, ortamda akustik düzenleme sağlanmaktadır.

Akustik Kumaş Kaplı PanelHizmetlerimiz, ürünlerimiz ve proje çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Kumaş kaplı akustik panel çözümlerinde en iyisine bizimle sahip olacaksınız.

Leave A Comment