Akustik Duvar Panelleri ve 3D Akustik Panel

Akustik duvar paneli, duvarlarda akustik düzeni sağlayan aynı zamanda ortam görüntüsünü istediğiniz gibi dekore etmenize izin veren son katman akustik duvar paneli ürünüdür.

Akustik Kumaş Duvar Paneli

Akustik duvar paneli, kumaş kaplı akustik panel, 3D akustik panel gibi seçeneklerden oluşan bir akustik düzenleme malzemesidir. Bu malzemeler, ses emilimi ve gürültü kontrolü yapmak adına kullanılabilecek harika ürünlerdir. Doğru şekilde uygulama yapıldığında mekândaki ses performansı son derece yükselir ve böylelikle bölünmüş alanlarda rahat çalışmalar yapılabilir. Büyük alana sahip ofislerde, farklı departmana sahip olan iş yerlerinde, konferans salonlarının bölünmesinde gibi birçok alanda kullanılabilmektedir.

Akustik Kumaş Duvar Panelleri

Genel amaçlı akustik duvar panelleri, standart ölçülere sahip olsalar da müşteri talebine göre veya mekanın büyüklük, küçüklüğüne göre özel ebatlarda üretilebilmektedir. Boyutlar, kalınlıklar ve bitimler dahil olmak üzere tüm ölçüleri talep doğrultusunda özel olarak üretilebilen akustik duvar panelleri, bireysel ve özel projeler için en iyi çözümlere sahiptir.

Çok amaçlı salonlar, açık plan ofisler, konferans salonları, stüdyolar ve görüşme odaları gibi alanlarda kullanılarak en iyi performansın sergilenmesinde yardımcı olan akustik paneller, uygulamada uzman olan firmalar tarafından yapıldığında sonuçların çok daha iyi olabileceğini söylemek gerekiyor. Çünkü mekanların ölçümleri, hangi tip malzeme kullanılacağı ve hangi alanlarda daha iyi sonuç verileceğini göz önünde bulundurmak, panellerde önemli bir yer tutmaktadır.

3D Akustik Duvar Panelleri

Paneller, mekanın ihtiyacına ve kişinin tercihine göre farklı modellerde üretilebilmektedir. Tasarım açısından şık ve performans bakımından iyi derecede olan bir akustik panel tasarlanabilir. 3D akustik duvar panelleri, bu anlamda tercih edilebilecek en iyi seçeneklerden biridir. Günümüzde birçok mekanda kullanılan bu paneller, ses yalıtımı ve akustik düzenleme alanında mükemmel sonuçlar sunmaktadır.

Ofis Akustiği– Ortam Yankılanma, Çınlama ve Ses Karışıklı Problemleri Çözümleri

Ofis akustiği, iç mekanda akustik düzenleme ve ses yalıtımında performanslı sonuç elde etmek için genellikle echobon akustik duvar panelleri kullanılmaktadır. Performans bakımından son derece iyi ve tasarım açısından mükemmel çözümler üreten duvar panelleri, çok amaçlı salonlar, açık plan ofisler, konferans salonları, stüdyolar ve görüşme odaları gibi alanlarda en iyi sonuçları sunmaktadır.

Akustik Duvar Paneli Özellikleri

Akustik Duvar Paneli Özellikleri

Akustik Duvar Paneli Özellikleri

Geri dönüştürülmüş cam yünü ve akustik levha ile tamamlanan duvar panelleri, yangına dayanıklılığı ile mekanlarda uzun süre kendini muhafaza edebilmektedir. 25 mm. Kalınlığında üretilen paneller, 3kg / m² ağırlığındayken, 40 mm kalınlığında duvar panelleri yaklaşık 4 kg / m² ağırlığındadır.

Bakım ve Temizlik

Bakım ve Temizlik

Minimum bakım gerektiren, bina ortamlarında uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanan akustik duvar panelleri, periyodik olarak vakum yardımı ile temizlenebilme özelliğine sahiptir. Hafif kirler veya lekeler nemli bez yardımı ile kolaylıkla temizlenebilir.

Leave A Comment