Kompresör Odası Ses Yalıtımı

Kompresör odası ses yalıtımı ihtiyaçlarınızı karşılayacak harika çözümler sunuyoruz. Kompresörler doğal çalışma yapısı nedeniyle yüksek ses ve titreşime sahip makinelerdir. Bu seviyede bir gürültüye sahip kompresöre sahipseniz hem çalışanları, hem kendinizi hem de komşularınızı rahatsız etmemek için kompresör odası ses yalıtımı yaptırmayı düşünmeniz gerekir. Ancak hangi malzemelerle nasıl bir kompresör odası ses izolasyonu yapmalıyım diyorsanız ücretsiz olarak danışabilirsiniz.

Kendiniz ve çalışanlarınızın gürültüden arındırılmış bir alanda çalışmasını istemek veya komşularımıza bu gürültünün gitmesini engellemek istiyorsanız mutlaka bir jeneratör ses yalıtım hizmeti almalısınız.  Kompresör odası ses yalıtımı yaptırdığınız hem oda içinde ki gürültü seviyesini indirir hem de duvar tavan ve zeminden giden rahatsız edici gürültüden kurtulabilirsiniz.

Mutlu Akustik bu konuda yüksek mühendislik tecrübesine ve ürünlere sahip, kalıcı ses yalıtım çözümleri üretebilen ürün gamına ve profesyonel bir ekibe sahip. Ses yalıtımı yaptırmak istediğiniz her alanda ve her seviyede gürültü sorunu için buna ev ses yalıtımı, fabrika ses yalıtımı da dahil olmak üzere farklı ses yalıtım çözümleri mevcuttur.

Sizde kompresör odanıza ses yalıtım çözümleri arıyorsanız ücretsiz olarak danışıp sorununuzu anlatıpve yanlış uygulamalar yaptırıp para ve zamanınızı kaybetmekten kurtulabilirsiniz. Zira bu cihazların farklı frekanslarda çalışma özelliği vardır Sünger tarzı ses yalıtım testi olmayan ürünlerle veya akustik sünger gibi yankı ve eko önleyici ürünlerle kısmi çözümler üretseniz dahi kalıcı çözümlerden çok uzaktır.

Kompresör ses yalıtımı nasıl yapılır ?

  1. Kompresör ses yalıtımı için alan uygunsa kompresör kabini alan uygun değilse kompresörün yerleştiği alandaki duvar tavan gibi alanların yalıtılması gereklidir.
  2. Alan ses yalıtım kabini yapmaya müsait mi (Bu daha düşük metrajlarla ekonomik olarak sorunu çözmenizi sağlar)
  3. Duvar tavan ve zeminleri hem titreşim hem gürültüyü engelleyecek doğru ses yalıtım malzemeleri seçin
  4. Karkas sistemi kullanarak yapınızı binadan ayırın
  5. Profesyonel ses yalıtım malzemeleri tercih edin – SoundCell, SoundCell Pro, SoundCell + Tecsound
  6. Akustik yanmaz süngerler kullanarak içeride oluşan yankıyı engelleyin. Unutmayın süngerler ses yalıtımı değil yankı gibi sorunları engeller
  7. Kompresör odası ses yalıtımı yapıyorsanız mutlaka bir akustik kapı kullanın. S-Door akustik kapılar bu konuda sisteminize çok şey katar.

Tüm bunları doğru şekilde yaptıktan sonra gürültü probleminden kurtulabilirsiniz. Hangi ses yalıtım malzemelerini seçeceğiniz konusunda tecrübeniz yoksa ücretsiz danışmanlık almak için arayabilirsiniz

0216 606 48 52

0312 911 48 52

0532 748 87 40

0532 724 48 52

Leave A Comment