Akustik Karo Halı

Akustik karo halı, bina içi uygulamalarında kullanılan ve kullanımı ile alt kata seslerin ulaşmasını engelleyen bir ses yalıtım malzemesidir. Ses izolasyon malzemeleri arasında sık kullanılan ve kullanımı ile beklenenden çok daha fazlasını sağlayan akustik halı, farklı motif ve desenleri ile üretilebilmektedir. Parti binaları, dernekler ve bina içinde kurulan diğer tüm resmi ve özel çalışma alanlarında meydana gelen rahatsız edici sesleri engellemek ve alt kata seslerin ulaşmasını önlemek için kullanılan akustik karo halı ile en iyi sonuçlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Akustik Karo Halo

Akustik Karo Halı, bina içlerinde yer alan parti, dernek ve spor salonu gibi alanlarda oluşan rahatsız edici seslerin engellenmesinde kullanılan son derece şık ve performanslı ürünlerdir.

Genellikle 50×50 cm. ebatlarında üretilen karo halılar, farklı desenleri ve bütümen tabanlı özellikleri ile yangın esnasında zehirli gaz salınımı yapmaz. Polyamid (PA) ve polipropilen (PP) özelliklerine sahip iplik ve dokuma seçenekleri bulunur . Herhangi bir renk solması, yoğun kullanılan bölgeler veya daha az kullanılan bölgelerde solma ve yıpranma gibi durumlarla karşılaştırmaması, son derece kullanışlı bir hal almasını sağlamaktadır. En az 10 yıl ve üzeri ömrü bulunmaktadır.

Akustik karo halı

Endüstriyel temizlik malzemelerine karşı dayanıklı yapısı ile dikkat çeken akustik karo halı, koku, nem ve rutubete karşı son derece dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Birçok alanda kullanılabilme özelliğine sahip olması, her alana uyum göstermesi gibi özellikleri sayesinde bina içinde yer alan ve seslerin yoğun olarak oluştuğu tüm alanlarda kullanım sağlamaktadır.

Akustik karo halı

Akustik karo halı ne işe yarar?

Son yıllarda apartman içlerinde iş yerlerinin kurulması, bina sakinlerinin rahatsızlık duymasına neden olmaktadır. Bu rahatsızlıklar zaman içinde büyüyerek psikolojik bazı sorunların yaşanmasına bile neden olabilmektedir. Zemin ses yalıtımı daha önceden yapılmamış alanlarda ses yalıtımı yapmak için zemin üstü ses yalıtımı yapılması gerekir. Bazı ortamlarda parke altı ses yalıtımı yapmak için uygun zemin olsa da bazı mekânlarda bunu elde etmek mümkün değil. Parke altı veya şap altı ses yalıtımı yapılmaya yerlerde daha kolay çözüm bulmak için geliştirilen akustik karo halı, yüksek ses emilim gücü sayesinde beklentileri en iyi şekilde karşılamaya yönelik tasarlanan bir ses izolasyon malzemesidir.

Akustik karo halı

Akustik karo halı temizliği

Kullanılan malzemelerin temizliğinin yapılabilmesi son derece önemlidir. Kullanımı ve kurulumu kolay olan akustik karo halı, beklendiğinden daha kolay şekilde kullanılabilmektedir. Nemli veya hafif ıslak bez ile kolaylıkla temizlenebilen akustik halı, uzun süre kullanıma dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Akustik karo halı

Akustik karo halı fiyatları

Ebat ve enleri istenilen ölçülere göre ayarlanabilen akustik karo halı, fiyatları da buna mukabil değişiklik göstermektedir. Piyasanın en uygun fiyatlarıyla müşterilerimize sunduğumuz destekten yararlanmak ve siparişlerinizi vermek için çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz. Akustik karo halı fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz. Bizi aramadan karar vermeyin.

Uygulanışı

Akustik karo halı, özel yapıştırıcı yardımı ile tüm zeminlere kolay bir şekilde uygulanmaktadır. Son derece kolay uygulanabilen üründe uygulama hizmeti almak için iletişim numaramızdan irtibata geçebilirsiniz.

Kullanım Alanları

Yüksek ses emilim gücüne sahip, kullanım alanlarında şıklık oluşturan, ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayan akustik karo halı; Stüdyo, parti binaları, dernekler, iki veya daha fazla katlı şirketler gibi ses yalıtımı ve akustik düzenleme gerektiren tüm alanlar için kullanımı uygundur.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Teknik Detaylar

Karo Ebatı: 50cm x 50cm.
Yapısı ( ISO2424 ): Multi-Level Loop & Tip Shear
Hav İpliği: PA 6.6
Hav Ağırlığı (g/m2): 1000
Toplam Ağırlık (g/m2): 5500
Hav Yüksekliği ( mm ): 4.5 ±0.5
Toplam Yükseklik (mm): 7.1
Point (m2): 155,000
Karo Ebatı: 50 cm x 50 cm

Akustik Karo Halılar Ebatı: 50 cm x 50 cm ( Ürün 10 m² paket olarak satılır )

Standart ölçülerde üretilen akustik karo halı, müşteri talebine göre farklı ebat ve ölçülerde de üretilebilmektedir.

Yanmazlık özelliği bulunmamaktadır.

Akustik karo halı, normal halılar gibi yıkanabilme ve temizlenebilme özelliklerine sahiptir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey