Boru Ses Yalıtımı

GO TKS serisi boru ses yalıtımı yapan yüksek ses absorbe yutum değeri olan bir üründür. Boru sargı ve pis su gideri ses yalıtımı ürünleri özel bir üretim teknoloji ile lamine edilmiş polimer esaslı ürünlerde imal edilmektedir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Pis Su Borusu Ses Yalıtımı

Pis Su Borusu Ses Yalıtımı ihtiyacı yaşam alanlarından geçen atık borularının pimaşa çarpmasıyla oluşan rahatsız edici gürültü seviyesini düşürmek için kullanılmaktadır. Farklı çap ve ölçülerde ki boru ve kanalların ses yalıtımında kullanılan GO TKS serisi uygulama yapılacak boru ya da kanal için ayrı değerlendirmeler yapılarak doğru model ve ürün belirlenmelidir. Kaliteli yaşama sahip olmak ve standartları yakalamak için ortamlarda meydana gelen pis suların atılması için kullanılan borulara kaliteli ve dayanıklı ses yalıtım malzemeleri kullanılarak yalıtım yapılması gerekmektedir. Boru ses yalıtımı ile beklentileri en iyi şekilde karşılayabilmek için GO TKS serisi en ideal seçenekdir. Ürün 3 katmanlı lamine yapısı ile borudan yayılan sesi absorbe eder ve ses sorununuzu %90 oranında çözer. Hemen arayıp ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Uygulanışı

Yüzey: Yüzey düzgün, pürüzsüz, temiz ve kuru olmalıdır. Aynı zamanda ürüne zarar verebilecek elementlerden arındırılmış olması gerekir.
Kurulum: Ses yalıtımı yapılacak kanalın çapını ölçün ve çakışmalar için 5 cm ekleyin. Gerekli miktarda GO TKS ‘yi çapraz olarak kesin. Kanalı, borunun alt kısmından başlayarak mümkün olduğunca yüzeyle temas edecek şekilde sarın. Bırakılan boşluklar yalıtım değerini ciddi miktarda düşürecektir. Ankraj için her 20 cm’de bir plastik flanş kullanın. Video uygulamamızda örtüşmeleri kapatmak için alüminyum bant kullanılmıştır. İzolasyonların azaltılmasını önlemek için derzlerin mükemmel şekilde kapatılması önemlidir.

Kullanım Alanları

Atık su yalıtımı ve pis su borusu ses yalıtımı gerektiren tüm alanlarda kullanımı uygundur.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Depolama
Rulo: 1,20 mx 5,50 m
Palet: 10 rulo (66 m2)

Aşağıdaki normlara göre: CTE-DB-HR, EN ISO 140-1, EN ISO 140-3, EN ISO 140-6, EN ISO 140-8, EN 20140-2 ve EN ISO 717/1/2 . ISO: 9001’e uygun kalite sistemi

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey