Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

Ağır ses yalıtım bariyeri, ses yalıtımı ve akustik düzenleme alanında kullanılan epdm ağır kauçuk özelliğine sahip ses yalıtım malzemesidir. Tavan, duvar ve zemin ses yalıtımı alanında kullanılarak beklentilerin çok daha ötesinde sonuçlar üreten malzeme, Mutlu Akustik farkı ile en uygun fiyatlardan satış ve uygulama hizmetine sahiptir.

Günümüz dünyasında işlerin ve yaşam alanlarının bir arada yer alması, ortamda oluşan rahatsız edici seslerin artmasını tetiklemektedir. Özellikle şehir merkezlerinde bulunan üretim tesisleri, çevreyi olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nedenle iş sahiplerinin ses yalıtımı ve akustik düzenleme konusunda çok dikkat etmeleri gerekiyor. Ağır ses yalıtım bariyeri, izolasyon malzemeleri arasında kendinden en çok söz ettiren ürünlerin başında gelip, kullanım sonucunda mükemmel deneyimler getirmektedir.

Ağır Ses Yalıtım BariyeriAğır ses yalıtım bariyeri özellikleri ve kullanım alanları

2 mm ve 3 mm kalınlıkta rulo şeklinde satışı yapılan ağır ses yalıtım bariyeri, farklı akustik süngerlerle laminasyon edilebilme özelliğine sahiptir. Yanmazlık özelliği bulunmayan ses yalıtım bariyeri, yüksek frekanslı seslerde yüzde 80 dolayında ses engelleme özelliğine sahip olup, düşük frekanslı sesleri tamamen engellemektedir. Ses geçiş kaybını önleyerek akustik düzenleme sağlama potansiyeline sahip olan ağır ses yalıtım bariyeri; ses kayıt odası, radyo yayın odası, TV yayın odası ve ses yalıtımı ve akustik düzenleme gerektiren tüm alanlarda kullanıma açık bir üründür.

Ağır Ses Yalıtım BariyeriUygulamada uzman firma

Ses yalıtımı ve akustik düzenleme alanında gösterdiğimiz başarı sayesinde her geçen gün yeni referanslara yer verdiğimiz firmamızda, basotect sünger fiyatları beklentilerin ve piyasa fiyatlarının çok daha altında sunulmaktadır. Ağır ses yalıtım bariyeri ihtiyaçlarınızda arayabileceğiniz firmamız, satış ve uygulama hizmetleri ile sizi de memnun edecektir.

Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

Leave A Comment