Açık ofislerde Ses Yalıtımı ve Akustik

Açık ofislerde ses yalıtımı ve akustik kişisel alanlar yaratma fikri, ilk defa 1960’lı yıllarda Almanya’da kendini göstermeye başladı. Bu alanlarda iş görüşmeleri veya açık alanlarda belli amaçlar doğrultusunda oturmak için uygun yerlerdir. Bu alanlarda ses yalıtımı ve akustik özellikli pods ürünlerimizi ürettik.

Alışveriş merkezleri, açık alanlar, kültür merkezleri ve bazı alanların ayrılmış özel bölümleri, görüşmelerin yapılması için kullanılır. Ancak bu alanlarda daha sağlıklı görüşme yapabilmek ve iletişim konusunda sıkıntı yaşamamak için yapılması gereken en önemli şey, akustik düzenlemenin yapılmasıdır. Açık alanlar olduğundan seslerin birbirine karışması ve iletişimin kesintiye uğraması söz konusu olacağından, Almanya’da keşfedilen ve adına “burolandschaft” denilen tasarımları kullanmak gerekiyor.

Açık ofislerde kişisel alanlarUygun Ortamlar İnşa Edin

Açık alan ofislerde önemli detaylardan biri ve yapılan en büyük hatalardan biri uygun alanların ayrılmaması ve kullanılan malzemeye dikkat edilmemesidir. Açık yerlerde iletişimin sağlanması kapalı alanlara göre çok daha zordur. Bu yüzden bu tip alanlar oluşturulurken ses akustiği ve yalıtımı konusuna bir hayli dikkat etmek gerekiyor. Akustik çalışma kabini veya ofis alanları kurulurken en az 3-4 kişinin birbirinin sesini iyi bir şekilde alması gerekiyor.

Açık ofislerde kişisel alanlarSesyalıtımıGO ile en iyisi

  • Açık alan ofis tasarımları, go pods kabin ürünleri kullanılan yerlerde daha rahat iletişim sağlamaya yönelik çalışmalarımızı devam ettirdiğimiz firmamızda, en kaliteli malzemeleri kullanarak uygun alanlar inşa etmeye devam ediyoruz. İş toplantıları veya açık alan konuşmalarında seslerin birbirine karışmasını engelleyen bu yöntem sayesinde iletişimsizlik sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır. Akustik pods kabin fiyatları alanında en uygun fiyatların sunulduğu firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Açık ofislerde kişisel alanlar

Leave A Comment