Akustik Çalışma Kabini

Akustik çalışma kabini, açık alan ofislerde veya büyük işletmelerde bölüm oluşturmak için kullanılan akustik ürünlerdir. Dış seslerin içeriye yansımasını engelleyen, akustik değeri yüksek olan ürünler, kullanım itibari ile birçok mekana hitap etmektedir. Açık alan ofisler için özellikle kullanılabilen akustik çalışma kabini sayesinde, rahatsız edici gürültülerden kurtulmak çok daha kolay şekilde sağlanabilmektedir.

Büyük ofislerin bölünmesinde ve yeni alanların oluşturulmasında da kullanılabilen akustik çalışma kabini, performansın artması ve daha sakin ortamda çalışılabilmesi için kullanılabilecek ideal bir malzemedir. Yapı itibari ile dayanıklı ve temizliği kolay olması, uzun süre kullanımına imkan sağlamaktadır. Akustik çalışma kabinleri, müşterilerin taleplerine göre ölçü ve renklerinde değişiklik yapılabilen ürünlerdir. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Büyük iş yerleri, fabrikalar, bahçe bölümleri veya açık alan ofislerin en büyük ihtiyaçlarından biri olan akustik çalışma kabinleri, son derece dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Alanın büyüklüğü ve ses frekansının yüksekliğine göre özel ölçülerde yapılabilen akustik çalışma kabinleri, günümüz iş alanlarının en büyük ihtiyaçlarından biridir. Büyüyen iş dünyasında daha rahat çalışma alanları oluşturmak için kullanılabilen ürünler, SesyalıtımıGO firmamız tarafından en ideal şekilde tasarlanarak uygulanmaktadır.

Akustik çalışma kabini özellikleri

Ortamların büyük olması, çalışma verimi ve performansı açısından her ne kadar olumlu sonuçların alınmasını sağlasa da zaman zaman bazı sıkıntıların yaşanmasına neden olabilir. Büyük çalışma alanlarında, farklı departmanlarda iş yapan personellerin sakin ortamlara ihtiyacı olur, bunu sağlamak için kişilere veya bölümlere özel olarak tasarlanan akustik çalışma kabinleri kullanılır. Özellikleri bakımından son derece verimli iş sunan çalışma kabinleri; dayanıklı ve uzun süre kullanıma açık malzemelerdir. Akustik değeri yüksek, beklentileri en iyi şekilde karşılayabilen özelliği sayesinde her yerde kullanılabilen akustik çalışma kabini ile ofislerde daha performanslı çalışmalar elde edilebilmektedir.

Akustik çalışma kabini fiyatları

Piyasanın hareketli ve değişken olmasından dolayı ürün fiyatlarının sabit olmadığını belirtmek gerekiyor. Sesyalıtımıgo.com olarak müşterilerimize hizmet verirken fiyatların daha ekonomik olması açısından gerekli çalışmaları yapmaktayız. Hem mükemmel sonuçlara ulaşılabilmesi açısından hem de işleri daha ekonomik tamamlamak açısından piyasa fiyatlarından çok daha ekonomik fiyatlar sunduğumuz firmamızda, akustik çalışma kabini fiyatları konusunda aradığınızdan çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Akustik çalışma kabin uygulaması

Uygulama alanında başarılı sonuçlara ulaşabilmek için yapılması gereken en önemli şey, uygulama firmasının daha önceki deneyimlerini incelemektir. Akustik çalışma kabini uygulaması konusunda başarılı iş sonuçlarının sunulduğu firmamız ile görüşerek dilediğiniz alanlar için yeni bölümler oluşturabilir, personellerinizin bağımsız çalışmalarına olanak tanıyarak daha güzel iş sonuçlarını elde etmelerine imkân tanıyabilirsiniz. Sektörün öncü ve bilinirlik kazanan bir ismi olarak müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyor ve hem fiyatlar bakımından en ekonomik fiyatları sunuyor, hem de akustik çalışma kabin uygulaması konusunda beklediğinizden daha fazlasını elde etmenize yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Uygulanışı

Açık alan ofislerde ve büyük holdinglerde çalışmalar için özel olarak ayrılmak istenen bölümlere kolaylıkla uygulanabilen akustik çalışma kabinleri, ekibimizin uzmanlık alanında olması sayesinde kısa sürede kurulmaktadır.

Kullanım Alanları

Ofis alanlarında ve açık alanlarda bölüm oluşturmak için kullanılan akustik çalışma kabinleri; açık alan ofislerde, büyük alışveriş merkezlerinde, büyük holdinglerde başta olmak üzere bölüm oluşturulmak istenen her alanda kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Akustik çalışma kabinleri, kişiye özel renklerden oluşmaktadır.
Ebatlar tercihe göre ayarlanabilmektedir.
Tüm alanlarda kullanıma uygundur.

Ölçüler, tamamen ortam büyüklüğüne göre ayarlanmaktadır.

Kişiye özel olduğu için her boyutta üretimi mümkündür.

Evet. ürünlerimiz BS476: class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey