Tekne Marina Ses Yalıtımı

Tekne marina ses yalıtımı, denizde seyrederken motor birimlerinden çıkan seslerin yolcuları rahatsız etmemesi için yapılması gereken bir işlemdir.

Yaz tatillerinin en popüler tercihlerinden biri tekne ve marinalarda tatil düzenlemektir. Teknolojik anlamda geliştirilen tekne ve marinalar, bu gelişmelerle birlikte bir de bazı sorunları beraberinde getirebiliyorlar. Bu sorunların en başında ise ses sorunu gelmektedir. Tekne ses yalıtımı, misafirlerin rahat bir ortamda seyahat etmeleri için yapılması gereken bir işlemdir. Marina ses yalıtımı da yine aynı şekilde düzenleme ve dizayn edilmesi gerekli olan yerdir. Tekne marina ses yalıtımı alanında başarılı çalışmalarımızla müşterilerimizi memnun etmeye devam ederken en uygun fiyat aralıklarıyla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tekne Marina Ses YalıtımıTekne marina ses yalıtımı nasıl yapılır?

Tekneler ve marinalar, yaz tatillerinde en çok tercih edilen tatil seçeneklerinden biridir. Tabi durum böyle olunca yüksek frekanslı seslerin ortamda yankılanması da kaçınılmaz bir hal almaktadır. Teknik Akustik olarak uzun yıllardan bu yana ses yalıtımı alanında müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimizle her geçen gün daha fazla referansı bünyemize almaktayız. Tekne marina ses yalıtımı yapılırken dikkat edilmesi gereken ince hesaplamalar, ses frekanslarının ölçümü gibi dikkat edilmesi gereken detayları inceledikten sonra uygulamaya geçmekteyiz. Bu da en iyi sonuçları elde etmemizi sağlamaya yetiyor.

Tekne Marina Ses YalıtımıSesyalıtımıGO çözümleri

Proje çalışmalarında gösterdiğimiz hassasiyet ile müşterilerimizin beklentilerinin çok daha ötesinde sonuçlar sunmaktayız. Tekne marina ses yalıtımı için kullandığımız akustik sünger, akustik panel ve kauçuk levhaların uzun süre kullanıma dayanıklı olmalarına özen göstererek işlemleri gerçekleştiriyoruz. Piramit sünger fiyatları alanında en uygun fiyatları sunan firmamız ile irtibata geçerek detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tekne Marina Ses Yalıtımı

Leave A Comment