Tavan Ses Yalıtım

Tavan ses yalıtımı, yaşam alanlarının ve iş alanlarının en önemli işlerinden biridir. Üst katlardan gelen seslerin engellenebilmesi ve titreşimlerin kesilebilmesi için yapılması gereken bu işlem sayesinde daha rahat ortamlara sahip olunabilir.

Günümüzde birçok yaşam alanı ve iş merkezleri aynı apartman dairelerinde olabiliyor. Bununla birlikte çoğalan iş merkezlerinde de yine altlı-üstlü çalışma alanları oluşturulmaktadır. Bu da kendi başına bazı sorunların yaşanmasına neden olabilmektedir. Bu sorunların en başında gelen durum ise rahatsız edici gürültülerdir. Tüm bunlardan sıyrılabilmek için yapılması gereken önemli çalışmalardan biri tavan ses yalıtımı uygulamasıdır. Bu uygulama sonucunda müreffeh bir yaşama sahip olmak çok daha kolay hale gelebilmektedir.

Tavan Ses YalıtımTavan ses yalıtımı nasıl yapılır?

Ses yalıtım süngeri, kauçuk bariyer, kauçuk sünger ve akustik sünger kullanılarak yapılan tavan ses yalıtımı; ev, konut, bina ve diğer toplu yaşam alanlarında daha rahat etmek için yapılan bir işlemdir. Basit bir uygulamaya sahip olan bu işlemde dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktaların olduğunu söylemek gerekiyor. Hesaplamalar, ses frekans ölçümü ve gerekli malzemelerin tespit edilmesi durumu halledildiğinde en iyi sonuçlar elde edilebilir. SesyalıtımıGO olarak kullandığımız malzemelerin kaliteli olmasına dikkat ederek tavan ses yalıtımı konusunda beklentilerin ötesinde sonuç sunmayı amaçlıyoruz.

Tavan Ses YalıtımKaliteli yaşam alanlarına bizimle ulaşın

Firmamız, alanında uzun zamanın deneyimine sahip personellerine sahip bir firma olup çalışmalarını müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirmektedir. Tavan ses yalıtımı işlerinde kaliteli sonuçları elde edebileceğiniz firmamız, aynı zamanda SBR kauçuk fiyatları alanında en iyi fiyatları müşterilerine sunan bir firmadır. Detaylı bilgi almak ve projeleriniz için iletişime geçebilirsiniz.Tavan Ses Yalıtım

Leave A Comment