Sinema Ses Yalıtımı

Sinema ses yalıtımı, şehirlerin büyümesiyle birlikte yaşam alanlarıyla yakınlaşan bu tip alanlar için kaçınılmaz bir işlemdir. Yalıtım ve akustik düzenleme yapılması gereken sinema salonlarında bu işlemler yapıldığında daha sağlıklı ortamların oluşması sağlanabilir.

Şehirler her geçen gün büyümeye devam ederken sessiz ortamlarda oluşturulması gereken sinema salonları da büyümenin etkisine kapılarak beklentileri karşılayamaz hale geldi. Alışveriş merkezlerinde, bina içlerinde veya yaşam alanlarına yakın yerlerde kurulan sinemalar, yaşanan trafik yoğunluğundan dolayı seslerin içeriye girmesine ve sinema için gelenlerin rahatsızlık duymasına neden olmaktadır. Bu da sinema ses yalıtımı yapmayı gerekli hale getirmektedir. SesyalıtımıGO olarak bu tip alanlarda özel çalışmalar yaparak hem seslerin kesilmesini hem de sinema izlemek için gelen misafirlerin beklediklerini elde etmelerine imkan tanıyoruz.

Sinema Ses YalıtımıSinema ses yalıtımı nasıl yapılır?

Özel alanlar olarak da değerlendirilebilecek sinema salonları, en iyi şekilde ses yalıtımı yapılmasını gerektiren ortamlardır. Bu ortamlar için özel olarak imal edilen akustik paneller, hem yalıtım yapar hem de şık bir görünümün oluşmasını sağlar. Tabi ki malzeme seçiminde dikkatli davranmak bu iş için kaçınılmazdır. Antibakteriyel özelliklere sahip, ses emilim gücü yüksek, yanmazlık özelliklerine sahip akustik süngerler tercih edilerek sinema ses yalıtımı yapılmalıdır.

Sinema Ses YalıtımıDeneyimli uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz

SesyalıtımıGO, sinema salonları için özel çalışmalar yapan ve çalışmalarıyla müşterilerini memnun etmeyi başaran bir isimdir. Çalışmalarımızda özel projelere yer verirken malzemelerin seçimini de buna göre değerlendirmekteyiz. Sinema ses yalıtımı konusunda onlarca referansa sahip olan firmamız ile iletişime geçerek en iyi sonuçları en uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz.

Sinema Ses Yalıtımı

Leave A Comment