Sinema Salonları Tasarlıyoruz

Sinema salonları, hayatımızın önemli bir yerini kaplar. Vizyona çıkmadan önce yerinde film izlemenin adresi olarak kullanılan bu alanlarda Teknik Akustik imzası ile en güzel tasarımları sunuyor ve böylelikle sinemaya gelen misafirlerinizin beklentilerinden daha fazlasını elde etmelerini sağlıyoruz.

Yeni yaşam alanları, yeni alışveriş merkezleri sayesinde bir film izlemek için çok gezmeye gerek kalmıyor. Sinema salonları tasarlıyoruz sloganı ile siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetleri değerlendirerek ihtiyacınız olan her şeyi bir arada yakalayabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan konferans, konser, tiyatro, opera, sinema salonu, ses-müzik-televizyon-film stüdyoları, enstrüman prova odası, derslik, çağrı merkezi, ev sineması tasarımları alanından yararlanarak doğru adresten hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Sinema salonu ses yalıtımıSinema ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmeti

Ses yalıtımı, sinema salonları için olmazsa olmazdır. Alışveriş merkezlerinde yer alan salonlar için özellikle bu özelliğin olması gerektiğini söylememiz gerekiyor. Dışarıda oluşan seslerin iç mekana girmemesi ve iç mekandaki seslerin de dışarıya gitmemesi için sinema ses yalıtımı yapılması zorunludur. Bir de sinema salonunda film izleyen misafirlerin izledikleri filmlerden tat alabilmesi de yine akustik düzenlemeye bağlıdır. Sinema salonu akustik düzenleme alanında müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet sayesinde bu alanda da en iyi sonuçların elde edilmesini sağlamaktayız.

Sinema salonu ses yalıtımıYılların deneyimi ile en mükemmel sonuçlar

Uzun yılların deneyimine sahip ve uzman personelleri ile kısa sürede iş bitirme potansiyeline sahip olan firmamız SesyalıtımıGO, başarılı çalışmalarına her geçen gün bir yenisini daha ekleyerek müşterilerine hitap etmeye devam ediyor. Sinema salonu tasarımları ve ses yalıtımı ile akustik düzenleme ihtiyaçlarınızda en iyi çözümlere ulaşabilmek için iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

Sinema salonu ses yalıtımı

Leave A Comment