Restaurant & Cafe Ses Yalıtımı

Restaurant ve cafe ses yalıtımı, müşterilerin daha nezih ortamlarda vakit geçirmeleri ve seslerin birbirine karışmaması için yapılması gereken en önemli işlerden biridir.

Dinlenme ve eğlence mekanları olarak kullanılan kafeterya ve restoranlar, ses yalıtımı en iyi şekilde yapılması gereken yerlerin başında gelir. Zira burada aile içinde veya arkadaşlar arasında yapılan konuşmaların başka masaları rahatsız etmemesi çok önemlidir. Genel olarak bu tip mekanlar şehir içinde olduğu ve yaşam alanlarına yakın mesafede olduğu için çevrenin rahatsızlık duyması da söz konusu olabilmektedir. Restaurant ve cafe ses yalıtımı yapılırken kullanılan malzemelerin son derece sağlıklı olması ise işlerin daha rahat yürümesini sağlayabilmektedir.

Restaurant & Cafe Ses YalıtımıRestaurant ve cafe ses yalıtımı nasıl yapılır?

Geniş alanlar üzerinde inşa edilen bu yapılar, ses ve rahatsız edici gürültülerden tamamen arınmış mekanlar olmasını gerektirir. Bunun için zemin, duvar ve tavan ses yalıtımı yapılmayı gerektiriyor. Bu işlemler yapılmadan önce ortamdaki ses frekanslarının ölçülmesi ve buna göre malzeme seçimi yapılması gereklidir. Ses yalıtımı için kullanılan akustik süngerler; labirent sünger, yumurta sünger, piramit sünger gibi seçeneklerden biri olmalı, zemin ses yalıtımı için kauçuk mantar kullanımı uygun olacaktır.

Restaurant & Cafe Ses YalıtımıSesyalıtımıGO ile iletişime geçin

Firmamız, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir isim olup alanında referans sahibi lider kuruluşlardan biridir. Akustik sünger fiyatları konusunda en uygun fiyatları ve en kolay ödeme seçeneklerini sunan firmamız ile iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı en sağlıklı şekilde temin edebilirsiniz. Restaurant ve cafe ses yalıtımı hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaramızdan irtibata geçebilirsiniz.

Restaurant & Cafe Ses Yalıtımı

Leave A Comment