Ortak Komşu Duvar Ses İzolasyonu

Ortak komşu duvar ses yalıtımı izolasyonu, yeni yapılan inşaatlarda olduğu kadar eski konutlarda da önemli bir yer taşımaktadır. Hem seslerin kesilmesi hem de ortam ısısının değerinin üstüne çıkması için yapılabilecek en güzel işlemlerden biridir.

Komşuluklar ve komşular çok önemlidir. Ancak zaman zaman çıkan yüksek seslerden dolayı komşulukların zedelenmesi durumu söz konusu olabilmektedir. Tabi beraberinde uyku bozukluğu, stres ve diğer olumsuz etkiler de görülebilmektedir. Komşu evlerinden gelen seslerin kesilmesi saydığımız dan çok daha fazla nedenden dolayı gerekli bir işlemdir. Ortak komşu duvar ses izolasyonu yapılarak olumsuz bu durumların önüne geçebilmek mümkündür. Hem siz hem de komşunuz rahat ederken ev içinde yapılan konuşmaların sadece ev ahalisi tarafından duyulması sağlanabilir.

Ortak Komşu Duvar Ses İzolasyonuOrtak komşu duvar ses izolasyonu nasıl yapılır?

Gürültüler, rahatsız edici sesler ve duyulması istenmeyen seslerin kesilmesi için duvarlar arasına yüksek yapıştırma özelliği bulunan akustik yapıştırıcı, Nofire bariyerli ses yalıtım süngeri veya bondex süngerpan, kullanılarak duvar ses izolasyonu yapılır. EPDM ağır bariyer kullanılarak yapılan bu işlem sonucunda rahatsızlık veren sesler tamamen kesintiye uğrayarak ortamdaki konuşma seslerinin yan tarafa gitmesi engellenir. Ortak komşu duvar ses izolasyonu konusunda deneyimli olan firmamız ile iletişime geçerek işlem yapılması talebinde bulunabilirsiniz.

Ortak Komşu Duvar Ses İzolasyonuSesyalıtımıGO ile en iyisine sahip olun

Komşularınızla daha iyi geçinmek, yükselen seslerin içeriye girmesini engellemek ve sizin evinizden çıkan seslerin de yan komşunuza gitmesini engellemek için iletişim numaramızdan arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Ortak komşu duvar ses izolasyonu hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz firmamızdan en uygun  ses yalıtım süngeri fiyatları ile işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Ortak Komşu Duvar Ses İzolasyonu

Leave A Comment