MR Odası Ses Yalıtımı

MR odası ses yalıtımı, hastane ortamında çalışanların ve hastaların rahatsız olmaması için yapılması gereken bir işlemdir. Genel olarak yüksek frekanslı seslerin çıktığı bu alanlarda en iyi şekilde izole yapılması gerekmektedir.

Hastaneler, insan hayatının en önemli yerlerindendir. Sağlık sorunlarının baş göstermesi ve yaşanan gelişmişliklerle birlikte her geçen gün daha fazla MR odasına ihtiyaç duyulması, her hastanede bu odaların kurulmasını gerekli hale getirmiştir. MR odası, çalışan makinelerden dolayı seslerin oluştuğu ortamlardan biridir. Bu ortamlardan çıkan sesler ise başta hastaları olmak üzere ortamda çalışan diğer kişileri yüksek oranda rahatsız eder. Bu nedenle MR odası ses yalıtımı kesinlikle yapılması gereken bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır.

MR Odası Ses YalıtımıMR odası ses yalıtımı nasıl olmalıdır?

Büyük MR cihazlarının yer aldığı hastane odalarında, hastaların hastalıkları ile ilgili net teşhislerin konması için çalışan birimlerdir. Bazı odalarda birden fazla cihazın bulunması, hastane ortamında seslerin fazlalaşmasına neden olmaktadır bu da büyük rahatsızlıkları beraberinde getirmektedir. MR odası ses yalıtımı için öncelikle ölçümün yapılması ardından malzeme seçimi yapılması çok önemlidir. Duvar ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı ve tavan ses yalıtımı yapılması gereken bu alanlar için en uygun malzemelerin seçilmesi ise kaçınılmazdır.

MR Odası Ses YalıtımıMR odası ses yalıtımı için arayın!

Proje geliştirme ve uygulama alanında başarılı çalışmalarımızla her geçen gün daha fazla müşteriye hitap ettiğimiz firmamızda, en uygun akustik sünger fiyatları ile siz değerli müşterilerimize hitap etmekteyiz. MR odası ses yalıtımı konusunda deneyimli uzman ekibimizden alacağınız destek sayesinde kısa sürede yaşanan gürültüleri ortadan kaldırabilir, hastaların ve hastane personellerinin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Detaylar için arayın.

MR Odası Ses Yalıtımı

Leave A Comment