Karaoke Odası Ses Yalıtımı

Karaoke odası ses yalıtımı, ortamda seslerin iyi duyulabilmesi ve ses kaybının yaşanmaması için şarttır.

İlk defa Uzak Doğu ülkelerinde yaygınlaşan bu odalar, günümüzde her yerde neredeyse bulunmaktadır. Ülkemizde özellikle büyük şehirlerde daha yaygın olarak görülen karaoke odası, biraz eğlence biraz da zaman geçirmek için değerlendirilen bir nevi eğlence salonlarıdır. Şehir merkezlerinde veya bina altlarında yer alan bu odalar, genellikle tek tip hizmet yerine daha fazla seçenek ile hizmet verirler.

Karaoke Odası Ses YalıtımıBir yanda karaoke yapılırken öte yandan müşterilere kafeterya hizmetleri sunulur. Bu da karaoke odası ses yalıtımı yaptırmayı gerektirir. İki taraftan çıkan seslerin birbirine karışmaması için bu uygulamanın şart olduğunu söylemek gerekiyor.

Karaoke Odası Ses YalıtımıAkustik karaoke ses odaları yalıtımı

Akustik düzenleme, daha çok ses frekanslarının iyi şekilde yayılmasını gerektiren alanlarda yapılır. Karaoke odası da bu alanlardan biridir. Okunan şarkıların daha iyi duyulabilmesi ve seslerin net şekilde anlaşılabilmesi için kullanılan piramit sünger, labirent sünger, basotect sünger gibi seçenekler sayesinde hem ses yalıtımı hem de akustik düzenleme sağlanır. Tabi renkleri ve seçeneklerinin fazla olması tasarım açısından da istendiği gibi uygulanmasını sağlayabilmektedir.

Karaoke Odası Ses YalıtımıKaraoke odası ses yalıtımı için arayın

Proje geliştirme ve uygulama alanında başarılı hizmetleriyle adından söz ettiren SesyalıtımıGO, ses yalıtımı ve akustik düzenleme gerektiren alanlarda uyguladığı yöntemler sayesinde en iyi sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Karaoke odası ses yalıtımı hakkında detaylı bilgi almak ve uygulama desteği talebinde bulunmak için iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Leave A Comment