İstanbul Zemin Ses Yalıtımı

Zemin yalıtımı, günümüzde konutlarda, iş yerlerinde, mağazalarda, sinemalarda ve yaşamın olduğu her alanda uygulanması gereken bir sistemdir. Özellikle de yoğunluğun olduğu bölgelerde insanların rahatsızlık duymasını engellemek için kullanılmalıdır.

Ses yalıtımı, farklı şekillerde uygulanan ve ihtiyaca göre alanları değişebilen bir sistemdir. Apartmanlarda, binalarda, üretim tesislerinde ve şehir içinde üretim yapan alanlarda kesinlikle kullanılması gereken ses yalıtımı alanı, en çok da zemin ses yalıtımı konusunda ihtiyaç duyulan bir alandır. SBR kauçuk, mantar levha, akustik halı gibi malzemeler kullanılarak yapılan zemin ses yalıtımı, alanlarda gerekli ölçüm yapıldıktan sonra uygulanmaktadır.

İstanbul zemin ses yalıtımıZemin ses yalıtımı nasıl yapılır?

Zeminden kaynaklı titreşim, darbe, topuk sesi gibi seslerin engellenmesi için uygulanan zemin ses yalıtımı, günümüz için gerekli olan bir uygulamadır. İki cismin birbirine değmesiyle oluşan sesler, zaman zaman rahatsızlık veren sesler haline dönüşürler ve bulunulan ortamda ciddi rahatsızlıkların yaşanmasına neden olur. Zemin ses yalıtımı yapılarak bu tip olumsuz durumların önüne geçilmektedir. Mutlu Akustik olarak Türkiye’nin birçok yerine hizmet verdiğimiz ses yalıtımı alanında, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak adına gerekli olan tüm çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. İstanbul zemin ses yalıtımı alanında verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde, yeni veya eski konutlarda zemin kaynaklı oluşan sesleri engellemekteyiz.

İstanbul zemin ses yalıtımıİstanbul zemin ses yalıtımı

Türkiye’nin nüfus bakımından en kalabalık şehri olan İstanbul, gürültünün daha fazla yaşandığı şehirlerden biridir. Burada ses yalıtımı alanında hizmet vererek yaşanan sorun ve ses sıkıntılarının önüne en iyi şekilde geçiyoruz. SBR kauçuk, EPDM ağır bariyer, mantar kauçuk, akustik karo halı gibi malzemelerle zemin için en uygun olan malzemeleri seçerek uygulama hizmeti verdiğimiz firmamız ile İstanbul zemin ses yalıtımı alanında en başarılı firmalardan biri olmayı sürdürüyoruz.

İstanbul zemin ses yalıtımıZemin ses yalıtımı malzemeleri

İstanbul zemin ses yalıtımı alanında verdiğimiz hizmetlerimizin kaliteli ve kalıcı olabilmesi için en iyi malzemeleri kullanarak müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlamaktayız. Ses yalıtımı uygulamaları yaparken kullandığımız malzemeler aşağıdaki gibidir.

  • Zemin kauçuk levha,
  • Mantarlı kauçuk levha,
  • EPDM ses yalıtım bariyeri,
  • Rebondex bondex süngerpan,
  • Kauçuk tabanlı akustik halı,
  • Akustik karo halı

İstanbul zemin yalıtımı hizmet bölgelerimiz:

» Adalar  ses yalıtımı    » Arnavutköy ses yalıtımı   » Ataşehir  ses yalıtımı    » Avcılar ses yalıtımı    » Bağcılar  ses yalıtımı   » Bahçelievler ses yalıtımı    » Bakırköy ses yalıtımı    » Başakşehir ses yalıtımı    » Bayrampaşa ses yalıtımı    » Beşiktaş ses yalıtımı    » Beykoz ses yalıtımı    » Beylikdüzü ses yalıtımı    » Beyoğlu ses yalıtımı    » Büyükçekmece  ses yalıtımı   » Çatalca ses yalıtımı    » Çekmeköy ses yalıtımı    » Esenler ses yalıtımı    » Esenyurt ses yalıtımı    » Eyüp  ses yalıtımı   » Fatih ses yalıtımı    » Gaziosmanpaşa ses yalıtımı    » Güngören ses yalıtımı    » Kadıköy ses yalıtımı    » Kağıthane ses yalıtımı    » Kartal ses yalıtımı    » Küçükçekmece ses yalıtımı    » Maltepe ses yalıtımı    » Pendik ses yalıtımı    » Sancaktepe ses yalıtımı    » Sarıyer  ses yalıtımı   » Silivri ses yalıtımı   » Sultanbeyli  ses yalıtımı   » Sultangazi  ses yalıtımı   » Şile  ses yalıtımı   » Şişli ses yalıtımı    » Tuzla ses yalıtımı    » Ümraniye ses yalıtımı    » Üsküdar  ses yalıtımı   » Zeytinburnu ses yalıtımı

İstanbul zemin ses yalıtımı

Leave A Comment