Hareketli Duvar Paneli

Hareketli duvar panelleri, özellikle düğün salonu, büyük ofisler ve mağazalarda bölüm oluşturmak için kullanılan araçlardır. Ekstra alanlar oluşturmak, ofislerde yeni alanlar oluşturmak için kullanılabilen hareketli duvar paneli, aynalı, aynasız, desenli modelleri ile mekanlara aynı zamanda şık bir görünüm kazandırmaktadır.

45 mm. Kalınlığında üretilen hareketli ara bölme panelleri, önceden hazırlanmış sistemler vasıtası ile mekanlara uygulanmaktadır. Düğün salonunda, bayan-erkek bölümü oluşturmak, büyük iş yerlerinde farklı bölümler oluşturmak veya bir mekanda farklı bir bölme oluşturmak için kullanılan hareketli duvar paneli, geniş mekanların daha şık ve dekoratif olmasını sağlamakla birlikte hoş ve küçük bölmelerin oluşturulmasında da yardımcı olmaktadır.

Hareketli Duvar PaneliHareketli duvar Kullanım yerleri

Bir mekanda yeni bir bölüm oluşturmak, büyük bir mekanı daha az maliyetle bölmek, ofis içerisinde ekstra bir alan oluşturmak, toplantı odası düzenlemek aynı zamanda toplantı sonrasında bölümü kullanım alanına dahil etmek gibi amaçlar doğrultusunda kullanılan hareketli ara bölme panelleri, düğün salonlarında haremlik-selamlık isteyen düğün sahipleri için de son derece ideal bir araçtır. Kolaylıkla sürülerek bölüm kapatılabilir, ihtiyaç duyulduğunda yeniden açılabilir.

Hareketli Duvar PaneliUygulama

Herhangi bir mekanda bölümü ikiye veya daha fazla alana bölmek için kullanılan hareketli duvar paneli, uygulaması kolay parçalardır. Ses yalıtımı ve akustik düzenleme alanında gösterdiği başarılı performansı sayesinde duvar bölmesi yapılırken aynı zamanda ses yalıtımı da yapmış olacaksınız.

Hareketli Duvar Paneli

Leave A Comment