Lineer Borulu Çubuk Panel Sistem

Ses yalıtımı teknolojisinde en sık kullanılan ürünlerden biri olarak göze çarpan lineer borulu çubuk panel sistem ile ses yalıtımı ve akustik düzenlemesi yapılmaktadır.

Lineer panellerimiz alüminyum boru taşıyıcılara istenilen aralıklarla sabitlenerek panel haline getirildikten sonra tavana uygulanmaktadır. Uygulama aşamasında taşıyıcı sistem ve paneller klipsler yardımı ile monte edilir. Bu sayede hem görünüm açısından herhangi bir kötü imaj sergilemez hem de ses yalıtımında en mükemmel sonuçlar sunar. Montaj işlemi kadar çıkartma işlemi de kolay olan lineer borulu çubuk panel sistem birbirinden bağımsız panellerden oluştuğu için hiçbir aparata gerek kalmadan kolaylıkla sökülebilir.

Lineer Borulu Çubuk Panel SistemÜrün özellikleri

Kullanım alanlarında istenilen ebatta üretimi mümkün olan çubuk paneller, MDF üzeri lamine kaplama,  Ayous ağacı üzeri cila kaplama ham maddeleri kullanılarak imal edilir. Melamin DIN4102-B2, Ayaous ağacı üzeri yangın geciktirici cila uygulaması B1 ile korunan lineer borulu çubuk panel sistem, alüminyum boru profilden imal edilmektedir. Firmamızın güvencesi altında uygulama hizmetleri alınarak en iyi sonuçlar elde edilebilir.

Lineer Borulu Çubuk Panel SistemLineer borulu çubuk panel sistem ile en iyisine

MDF temel hammaddesinin üzerine 4 farklı kaplama uygulaması mevcut olan lineer borulu çubuk panel sistem, kullanım alanlarına oldukça şık bir görünüm sunmaktadır. Uygulama sayesinde yeniden dekoratif bir görünüm kazandırmak için ek işleme gerek kalmaz. Asma tavan uygulamalarında 12 mm, duvar uygulamalarında 18 mm kalınlıkta ham maddenin kullanılması firmamız tavsiyeleri arasında yer almaktadır.

Lineer Borulu Çubuk Panel SistemUzman firmamızın çalışmaları ile en şık ortamlara sahip olurken ses akustiği ve rahatsız edici gürültülerden kurtulmak mümkündür. Çözümler ve fiyatlar konusunda en iyi hizmetleri sunan firmamızı arayarak aradığınız hizmet kalitesinden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.  Lineer borulu çubuk panel sistem hakkında daha fazla bilgi almak ve uygulama desteği talebinde bulunmak için arayın.

Lineer Borulu Çubuk Panel Sistem

Leave A Comment