Hastane odası ses yalıtımı

Hastane odası ses yalıtımı, hastanenin diğer birimlerinde çalışanlar, makinelerin yer aldığı odalardan çıkan seslerin rahatsız etmemesi için yapılması gereken önemli işlemlerden biridir.

Hastaneler, modern tıp sayesinde daha gelişmiş makinelerle hizmet vermektedirler. Ancak bu gelişmiş makinelerin çıkarttıkları sesler, hem hastane çalışanları açısından hem de hastanede tedavi görenler açısından sıkıntıların oluşmasına neden olmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için yapılması gereken en önemli şey, hastane odası ses yalıtımı işlemidir. Bu işlem sayesinde hem hastalar, hem de çalışanlar daha rahat edebilirler. Akustik sünger, akustik panel ve kauçuk mantar kullanılarak yapılan bu işlemlerde doğru bir uygulamacı seçildiğinde çok daha başarılı sonuçlar elde edilebilir.

Hastane odası ses yalıtımıHastane odası ses yalıtımı nasıl olmalıdır?

Hastalar, tedavi süreçleri boyunca ruhi ve fiziki olarak rahat etmelidirler. Sağlıklarının iyiye gitmesi için bu şarttır. Yüksek frekanslı sesler, hastalar üzerinde oldukça olumsuz sonuçlara neden olur ve tedavi süreçleri de sekteye uğrayabilir bu yüzden hastane odası ses yalıtımı yapılması bir anlamda zorunludur. Bu işlem yapılırken öncelikle odaların büyüklüğü ve ses frekans değerinin ölçülmesi gerekir, ölçümler yapıldıktan sonra ise en uygun ses yalıtım malzemesi seçilerek uygulamaya geçilir. SesyalıtımıGO olarak sunduğumuz çözümleri değerlendirerek beklentilerinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Hastane odası ses yalıtımıYılların birikim ve deneyimi ile yanınızdayız

20 yılı aşkın deneyime sahip olan firmamız, alanında tecrübeli personelleri ile hastane odası ses yalıtımı için gerekli incelemeleri yaptıktan sonra uygulamaya geçmektedirler. Bu sayede seslerin engellenmesi ve hastaların da rahat etmesi sağlanmaktadır. Piyasanın en ucuz akustik sünger fiyatları ile hizmet veren firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hastane odası ses yalıtımı

Leave A Comment