Fabrika Ses Yalıtımı

Fabrika ses yalıtımı, alanda çalışma yapanların daha sağlıklı şekilde işlerini yapmaları için ve çevredeki insanların rahatsız olmaması için yapılması gereken ve üzerinde hassasiyetle durulması gereken önemli işlemlerden biridir.

Fabrikalar, hayatımızın bir anlamda daha iyi yürümesi için kurulmuş alanlardır. Farklı sektörler üzerine kurulu olan bu alanlarda genel olarak makineler ve diğer birimlerde çalışan çok sayıda insan olur. Tabi durum böyle olunca seslerin yükselmesi, yankılanması ve titreşimlerin oluşması kaçınılmaz olur bu da hem çalışanların hem de çevrede yaşayanların rahatsız olmasına neden olur. Fabrika ses yalıtımı yapılarak en azından bu oran da ciddi anlamda düşüş sağlanabilir. Tabi ki doğru malzeme ve uygulamada doğru firma ile çalışmak şarttır.

Fabrika Ses YalıtımıFabrika ses yalıtımı nasıl olmalıdır?

Fabrikalar, tek bölümden oluşmayan alanlardır. Üretim, kontrol, idare, toplantı odaları, müdüriyet odası, yemekhane gibi bölümlerden oluşan büyükçe alanlardır. Bu alanlarda en çok ses ise üretim bölümünden çıkar. Buradan çıkan seslerin diğerlerini rahatsız etmemesi için fabrika ses yalıtımı yapılması gerekir. Titreşim engelleyici takozlar, kauçuk ve mantar zemin yalıtımı malzemesi, duvar yalıtımı için akustik süngerler ve ses izolasyon malzemeleri uygun şekilde uygulanarak seslerin kesilmesi sağlanabilir.

Fabrika Ses YalıtımıUzman firmamız sizinle

Şehir merkezlerine kadar gelen fabrikalarda oluşan sesleri engellemek ve daha sağlıklı şartlarda çalışmak için yapmanız gereken tek şey fabrika ses yalıtımı alanında yılların birikim ve tecrübesine sahip olan SesyalıtımıGO ile görüşmek olacak. Deneyimli uzman kadromuz ile yerinde inceleme yaptıktan sonra gerekli malzemeleri hazırlıyor ve uygulamaya geçiyoruz. Akustik sünger fiyatları alanında en uygun fiyatları sunan firmamızı aramadan karar vermeyin.

Fabrika Ses Yalıtımı

Leave A Comment