Bowling Salonu Ses Yalıtımı

Bowling salonu ses yalıtımı, rahat oyun oynanması için gerekli olan bir işlemdir. Top seslerinin yüksek çıkmasından dolayı salonun diğer bölümlerinde farklı aktivite yapanlar, rahatsızlık duyarlar, bu da salon sahibi için müşteri kaybına neden olur.

Aktiviteler arasında son yılların trendlerinden olan bowling, keyifli ve eğlenceleri bir oyundur. Kauçuk, üretan, plastik ve reçineden ya da bunların karışımından yapılmış yuvarlak topla oynanan bu oyun yüksek frekanslı seslerin çıkmasına neden olur, zira topların büyüklüğü 2,7-7,2 kg arasında ve çapları 8.5 inçtir. Bu da sesin fazlasıyla çıkmasına neden olur. Bowling salonu ses yalıtımı yapılarak yaşanan rahatsız edici gürültülerin ortadan kaldırılması mümkündür.

Bowling Salonu Ses YalıtımıBowling salonu ses yalıtımı nasıl yapılır?

Bowling salonları genel olarak büyük alanlara sahiptir. Alanların büyük olması yankı ve titreşimin daha fazla çıkmasına neden olmaktadır bu nedenle salon sahiplerinin gerekli işlemleri yapmaları gerekmektedir. Ses yalıtımı ve yankı giderici özelliğe sahip olan akustik sünger ve akustik paneller kullanarak yaşanan ses sorunu en iyi şekilde giderilebilir. Yumurta sünger, labirent sünger, basotect sünger gibi akustik düzenleyici ve ses yalıtım süngerleri kullanarak yapılan işlemler sonucunda salondaki eko ve gürültüler ortadan kaldırılabilir.

Bowling Salonu Ses Yalıtımıİşin uzmanından destek alın

Deneyimli firmamız, alanında birçok referansa sahip olup en iyi iş sonuçlarını sunmaktadır. Bowling salonu ses yalıtımı hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz iletişim numaramızı arayarak destek alabilirsiniz.

Bowling Salonu Ses Yalıtımı

Leave A Comment