Akustik Kapı

Akustik kapı ses çıkışının engellenmesi ve akustik panel görevi görmesi istenilen alanlarda ihtiyaca ve müşteri taleplerine uygun olarak 42 mm, 66 mm ve 76 mm gibi farklı kalınlıkta, akustik ve ses yalıtımlı kapılar olarak üretilmektedir. Kapıların her iki yüzü akustik özellikte olabileceği gibi, bir yüzü akustik panel şeklinde dizayn edilirken diğer yüzü düz veya kumaş kaplı panel olarak da üretip müşterilerimize alternatifler sunabilmekteyiz. Kapıların altında ses yalıtımını artırmak amacıyla giyotin kullanmaktayız. Bu araç ile kapı altındaki boşluktan ses kaçışları minimize edilerek ses yalıtımı arttırılmaktadır.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Akustik Kapı

Akustik kapı ihtiyaçlara göre farklı şekillerde ve renklerde tasarlanabilen STC 62dB değerinde ses yalıtım özelliği bulunan, üzerindeki aksesuarlar dahil olmak tüm özelliklerini seçebileceğiniz, arzu ederseniz ve mümkünse mevcut kapınızın desen ve dizaynına uygun olarak tasarlanabilen bir mobilya ürünüdür. Akustik Kapı modellerine göz atın.

Akustik Kapı Kesit

Akustik Kapı Nedir?

Standart kapılardan farkı isteğe göre tasarlanmasının yanında kapının içerisine üretim aşamasında yerleştirilen ses yalıtım malzemeleri sayesinde yüksek oranda ses yalıtımı yapıyor olmasıdır. Ağırlığı dolu kapıların iki katı veya fazlasıdır.

Ses Yalıtımlı Ahşap Kapı

Akustik Kapı Nerelerde Kullanılır?

Akustik kapılar konferans salonu, toplantı odası, makam odası ve benzeri bir çok alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüz şartlarında ihtiyaç duyulan ses yalıtım kapı veya akustik kapıların üretimini yapan firmamız ile akustik kapılarını istediğiniz desen ve çeşitte üretimimiz mümkündür.

Akustik Kapı

Akustik Yanmaz Kapı

İsteğe göre yangına geciktirmeli olarak hazırlanan akustik kapılar 15dk 30dk 45dk gibi farklı zamanlarda yanmazlık özelliği kazandırılabilmektedir.

Yanmazlık Nedir ?

Her şeyin yanabileceğini unutmayın. Yanma alev ve ısının durumu ve ürünün yanıcılık oranına göre değişir Yanmaz ürünlerin tümü alev geciktici, yangın yürütmez gibi özelliklere sahiptir.

Uygulanışı

Akustik kapı montajı siparişinizle birlikte üretimden montajına kadar ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Kullanım Alanları

Konferans salonu, toplantı odası, makam odası, sanayi alanları, fabrikalar, hastaneler, mağazalar ve ses akustiği gerektiren tüm alanlar için uygun kullanıma sahiptir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri:

Ürün Ebatları: 42mm / 66mm / 72mm kalınlıklarda

Isı İletkenlik Katsayısı: λ (W/m.K )0.032(O°C)

Yoğunluk: kg/mᶟ45-60 kg/mᶟ

Kullanım Sıcaklığı: -70°C ile +100 °C

Su Buharı Difüzyon Direnci Katsayısı: µ≥7000

Yangın Sınıfı Euro Classe EN 13501-1: B s3 d0

42mm / 66mm / 72mm kalınlıklarda her ölçüde akustik kapı üretimi yapmaktayız.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Evet. alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey