Akustik Kapı - Ses Yalıtımlı Ahşap Kapı

Akustik kapılar ses çıkışının engellenmesi ve akustik panel görevi görmesi istenilen alanlarda ihtiyacıa ve müşteri taleplerine uygun olarak 42 mm, 66 mm ve 76 mm kalınlıkta, akustik ve ses yalıtımlı kapılar olarak üretilmektedir. Kapıların her iki yüzü akustik özellikte olabileceği gibi, bir yüzü akustik panel şeklinde dizayn edilirken diğer yüzü düz veya kumaş kaplı panel olarak da üretip müşterilerimize alternatifler sunabilmekteyiz. Kapıların altında ses yalıtımını artırmak amacıyla giyotin kullanmaktayız. Bu araç ile kapı altındaki boşluktan ses kaçışları minimize edilerek ses yalıtımı arttırılmaktadır.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
yangin-yurutmez
yerinde-hizmet
made-in-turkey

Ürün Tanımı

Akustik kapı ses yalıtım kapı olma özelliği bulunmaktadır. Konferans salonu, toplantı odası, makam odası ve benzeri bir çok alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüz şartlarında ihtiyaç duyulan ses yalıtım kapı veya akustik kapıların üretimini yapan firmamız ile akustik kapılarını istediğiniz desen ve çeşitte üretimimiz mümkündür.

Uygulanışı

Akustik kapı montajı siparişinizle birlikte üretimden montajına kadar ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Kullanım Alanları

Konferans salonu, toplantı odası, makam odası, sanayi alanları, fabrikalar, hastaneler, mağazalar ve ses akustiği gerektiren tüm alanlar için uygun kullanıma sahiptir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri:

Ürün Ebatları: 42mm / 66mm / 72mm kalınlıklarda

Isı İletkenlik Katsayısı: λ (W/m.K )0.032(O°C)

Yoğunluk: kg/mᶟ45-60 kg/mᶟ

Kullanım Sıcaklığı: -70°C ile +100 °C

Su Buharı Difüzyon Direnci Katsayısı: µ≥7000

Yangın Sınıfı Euro Classe EN 13501-1: B s3 d0

42mm / 66mm / 72mm kalınlıklarda her ölçüde akustik kapı üretimi yapmaktayız.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Evet. alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
yangin-yurutmez
yerinde-hizmet
made-in-turkey