Yapışkanlı Renkli Piramit Sünger

Yapışkanlı Renkli Piramit sünger; Açık gözenekli dekoratif ve poliüretan yapıya sahip renkli süngerler birçok alanda kullanıma açık malzemeler oldukları için ses yalıtımı ve akustiği noktasında en çok tercih edilen malzemelerdir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Yapışkanlı Renkli Piramit sünger; Açık gözenekli dekoratif ve poliüretan yapıya sahip renkli süngerler birçok alanda kullanıma açık malzemeler oldukları için ses yalıtımı ve akustiği noktasında en çok tercih edilen malzemelerdir. Yapışkanlı Renkli akustik piramit sünger, dayanıklılığının yanında alev almaz özelliğe sahiptir. Renkleri ile kullanıldığı alanlarda uyum sağlama potansiyeline haiz olan piramit süngerler, hususi talep doğrultusunda krem renkte de üretilmektedir.

Uygulanışı

Yapışkanlı renkli piramit sünger, herhangi bir özel yapıştırıcıya gerek duyulmadan arkasındaki plaka sökülerek kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Kullanım Alanları

Genelde tüm alanlarda özellikle; stüdyo, ses kayıt odası, bateri odası, piyano odası, enstrüman – çalgı odası, konser salonları şeklinde seslerin yüksek dalgalı olarak çıktığı alanlarda kullanılmaktadır. Uygulama ve satış hizmetlerini müşterilerimize sunarken beklentilerini karşılamak adına işinde uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Boyutları : 100 cm x 100 cm
Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2
Kalınlıklar : 40 mm - 50 mm - 70 mm
Yanmazlık : Var
Sıcaklık Dayanımı : - 5 °C -+ 100 °C
Ses İletkenlik : 0,035 W / mK
Ses Yutma Katsayısı : ?= 0,30 - 1,12

Yapışkanlı renkli piramit sünger ölçüleri standart olarak 100 cm x 100 cm. ebatlarındadır.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Evet. ürünlerimiz TS EN 13501-1+A1:2013 standartlarına göre A2 s1 d0 sınıfı.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey