Yapışkanlı Piramit Sünger

Yapışkanlı Piramit sünger; geniş alanlarda kullanılabilen, ses yalıtımı ve akustik düzenleme konusunda alçak frekanslı seslerin olduğu mekanlarda rahatsız edici gürültüleri tamamen engellerken, yüksek frekanslı seslerin oluştuğu ortamlarda ise %90 dolayında seslerin engellemektedir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

İş dünyası ve yaşam alanlarının iç içe olduğu günümüzde, dışarıda oluşan seslerin iç mekana sızdığı bir gerçektir. Bu nedenle yasal olarak ses yalıtımı yapılması zorunlu olarak şart koşulmuştur. Bu alanda kullanılan çok sayıda akustik sünger ve akustik ses ürünleri sunulurken en iyi sonuçları elde etmek isteyenlerin genel olarak tercih ettikleri model, yapışkanlı piramit süngerdir. Beklentileri en iyi şekilde karşılayabilen ürün sayesinde ortamdaki titreşim, eko ve diğer rahatsız edici sesleri yok etmek mümkündür.

Uygulanışı

Yapışkanlı piramit sünger, herhangi bir özel yapıştırıcıya gerek duyulmadan arkasındaki plaka sökülerek kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Kullanım Alanları

Genelde tüm alanlarda özellikle; stüdyo, ses kayıt odası, bateri odası, piyano odası, enstrüman – çalgı odası, konser salonları şeklinde seslerin yüksek dalgalı olarak çıktığı alanlarda kullanılmaktadır. Uygulama ve satış hizmetlerini müşterilerimize sunarken beklentilerini karşılamak adına işinde uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Boyutları : 100 cm x 100 cm
Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2
Kalınlıklar : 40 mm - 50 mm - 70 mm
Yanmazlık : Var
Sıcaklık Dayanımı : - 5 °C -+ 100 °C
Ses İletkenlik : 0,035 W / mK
Ses Yutma Katsayısı : ?= 0,30 - 1,12

Yapışkanlı piramit sünger ölçüleri standart olarak 100 cm x 100 cm. ebatlarındadır.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Evet. ürünlerimiz TS EN 13501-1+A1:2013 standartlarına göre A2 s1 d0 sınıfı.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey