Yapışkanlı Labirent Sünger

Yapışkanlı labirent sünger, iki akustik sünger arasına ağır EPDM kauçuk bariyer eklenerek üretilen ses yalıtımı ve akustik düzenleme ürünüdür. Ürün, kolay uygulanabilme özelliği sayesinde diğer ürünlere göre daha fazla tercih edilmektedir. Herhangi bir yapıştırıcı ve aparat yardımına ihtiyaç duyulmadan uygulanabilen labirent sünger, yüksek ses emilim gücü sayesinde alçak frekanslı sesleri tamamen engellerken yüksek frekanslı seslerin %80 dolayında kesilmesini sağlamaktadır.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Günümüzün gelişen iş dünyası, şehir merkezinin iç kesimlerine kadar geldi. Bununla birlikte artan trafik yoğunluğu ve diğer etkenler, insanların yaşam kalitesinin düşmesine neden olmaktadır. Tüm bunları önüne geçmek ve daha sessiz ortamlarda yaşamak için ses yalıtımı ve akustik düzenleme yapmak şart haline geldi. Yapışkanlı akustik labirent sünger, yaşanan bu olumsuzlukların önüne geçebilmek adına kullanılan ve son derece sağlıklı sonuçlar almayı sağlayan bir üründü. Birçok mekana uygun şekilde tasarlanan labirent sünger sayesinde yaşanan gürültü ve rahatsızlık verici seslerden kurtulmak mümkün kılınmaktadır.

Uygulanışı

Ses yalıtımı konusunda uzman olan ekibimiz, projenin yapılacağı alanda gerekli ölçüm ve incelemeleri yaptıktan sonra yapışkanlı labirent sünger uygulamaktadır. Uygulama, kendinden yapışkanlı modellerde herhangi bir yapıştırıcı malzeme kullanılmadan yapılmakta, düz modellerinde ise solid yapıştırıcı kullanılmaktadır.

Kullanım Alanları

Birçok alanda kullanılabilen yapışkanlı labirent sünger özellikle; stüdyolarda, ses kayıt odalarında, düğün salonlarında, radyo yayın odalarında, konferans salonlarında kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ürün adı: Basotect labirent sünger

Yoğunluk: ISO 845 // 8-11 kg/m3

Plaka Boyutu: 50 cm x 125 cm

Kalınlıklar: 20 mm - 30 mm - 40 mm - 50 mm

Yanmazlık: Yanmazlık özelliğine sahiptir

Sıcaklık Dayanımı: DIN 4102 - B1

Ses Sönümleme Derecesi : >%90

Renk Seçenekleri: Beyaz - Açık Gri - Koyu Gri

Yoğunluk: 50 ile 60 Kg / M³ (müşteri talebi doğrultusunda farklı yoğunluklarda üretilebilmektedir.)

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Alev almaz / yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476 : class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey